Ewelina Lisowska z chłopakiem. To były Opozdy

i

Autor: Instagram Ewelina Lisowska z chłopakiem. To były Opozdy

Ewelina Lisowska w końcu pokazała ukochanego. To były narzeczony Opozdy!

2021-09-20 9:08

Ewelina Lisowska spędza błogie dni na wakacjach. Piosenkarka w końcu pokazała swojego chłopaka! Jest nim przystojniak z tatuażami, były narzeczony Joanny Opozdy! Lisowska zaprezentowała uroczą scenę z ukochanym. Kim jest jej chłopak? Gwiazda bardzo długo go ukrywała. Mężczyzna ma podwójne pochodzenie. Sprawdź to.

Ewelina Lisowska wreszcie ujawniła skrawek swojego życia miłosnego. Piosenkarka spotyka się z pewnym mężczyzną od ponad roku, ale nie publikowała wcześniej zdjęć z chłopakiem. Nowym wybrankiem Lisowskiej jest Andi Mancin. Partner gwiazdy jest kierowcą rajdowym i byłym narzeczonym Joanny Opozdy! Trzy lata temu aktorka otrzymała od niego okazały pierścionek zaręczynowy. Dziś Opozda jest już żoną Antka Królikowskiego. Ewelina Lisowska w końcu jest szczęśliwa i pokazała to na instastories. Ujawniła, kim jest jej partner, a fanom rzuciły się w oczy jego tatuaże. Lisowska również posiada malunki na ciele. Andi jest pół Polkiem, pół Włochem. Uwielbia sport i zwierzęta. Ewelina Lisowska prezentowała się bosko na wakacjach w Chorwacji. Gwiazda estrady przestała walczyć o idealną sylwetkę i teraz wszyscy zazdroszczą piosenkarce jej ciała. Lisowska spotykała się w przeszłości z rajdowcem Alexem Ilczukiem.

Tak wyglądał ślub Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy!

ZOBACZ: Woźniak-Starak przyznała, jak czuje się bez dziecka. Reaguje na wpis Kwaśniewskiej

Ewelina Lisowska pokazała chłopaka

i

Autor: Instagram @ewelinalisowskaofficial Ewelina Lisowska pokazała chłopaka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE