Ewelina Lisowska przestała walczyć o "idealną sylwetkę". Efekt powala!

2021-09-17 14:25
Ewelina Lisowska pokazuje ciało na wakacjach
Autor: instagram Ewelina Lisowska pokazuje ciało na wakacjach

Ewelina Lisowska (30 l.) wyśpiewała wiele hitów. Ma głos jak marzenie. Jej piosenki „Nieodporny rozum” i „W stronę słońca” trudno wyrzucić z głowy. Ale i tak największe wrażenie robią na nas jej tatuaże oraz ciało, które zaprezentowała na wakacjach w Chorwacji.

Ewelina na początku kariery była chudziutka jak przecinek. Ostatnio przestała walczyć o „idealną sylwetkę” i postawiła na naturalność. „Choć ciało złapało kilka dodatkowych kilogramów, moja głowa jest jakby lżejsza. Tak wygląda ciało kobiety. Czy wszystkie musimy mieć sześciopak, żeby osiągnąć spełnienie? Ja się bardziej ucieszę z sześciopaku pączków” – napisała wiosną na swoim Instagramie Lisowska. Wcześniej wyznała, że miała w swoim życiu okres w którym walczyła z każdym nadprogramowym kilogramem. Przyszedł jednak czas, że zaakceptowała swoje ciało i cieszy się nim bez względu na rozmiar. Najnowsze zdjęcia piosenkarki z wyspy Rab w Chorwacji potwierdzają, że to świetna decyzja. Szczególnie dobrze wyglądają na niej jej tatuaże. Znajdziemy tam kwiaty, motylki, płatek śniegu, gwiazdkę, a nawet pistolet.

Ewelina Lisowska w kostiumie z wycięciami. Kupiła go na bazarku. Co za widok!

"Czasami zbyt wiele niepotrzebnych emocji krąży między nami kobietkami i zamiast nas łączyć, coś dzieli. Pozwólmy sobie na chwile słabości, rozczochrane włosy, dodatkowe kilogramy, spadek wagi i wszelkie inne niedoskonałe sprawy. Życie nie jest wyidealizowanym obrazkiem, więc nie trzeba udawać, że robi się pranie we włosach nakręconych na lokówkę (bynajmniej mi się jeszcze nie zdarzyło). Im jestem starsza, tym bardziej wiem, że siła kobiety jest właśnie w tych rozczochranych włosach" - tłumaczyła w innym wpisie swoją przemianę.

Ewelina Lisowska | Kajda na Bulwarach

Rozwiąż poniższy test, by sprawdzić, czy masz predyspozycje do tego, aby zostać prawdziwą gwiazdą

Sprawdź, czy masz szansę zostać gwiazdą! Ten test jest tak trudny, że oblałaby go nawet Małgorzata Rozenek!

Pytanie 1 z 10
Ile ślubów kościelnych planujesz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE