Cleo szczerze o tym jak toleruje alkohol. To rodowe dziedzictwo

2020-09-20 20:33
Cleo
Autor: Marek Zieliński/Supe Express

Nie każda gwiazda potrafi tak szczerze powiedzieć o swoim podejściu do alkoholu. Jednak Cleo (37 l.) tak. Wyznała to w programie „Gwiazdy bez maski” przy okazji wspomnień z pracy na planie teledysku „Łowcy gwiazd”.

Autentycznie krzyczałam, bo mi było megazimno przy -8, a kręciliśmy 16 godz. Więc możecie sobie wyobrazić... Troszeczkę rozgrzewaliśmy się... Alkohol nieco rozgrzewa i rozrzedza krew i pobudza krążenie. To były rozsądne ilości, które pomogły nam przetrwać powstawanie klipu. Jeżeli chodzi o alkohol na scenie, to nie pozwalam sobie nawet na gram alkoholu, tak samo moja drużyna. Alkohol nie dodaje mi odwagi. Odwagi dodaje mi moja publiczność… Staram się pić z rozsądkiem. Podobno po tacie mam mocną głowę – powiedziała w rozmowie z Moniką Tumińską, prowadzącą program „Gwiazdy bez maski”.

ZOBACZ: Koniec konfliktu Cleo i Górniak. Wiemy kto kogo przeprosił [WIDEO]

Gwiazdy Bez Maski - Cleo i Górniak pojednały się w pandemii. Cleo: Górniak do mnie zadzwoniła
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE