Cleo chce adoptować dziecko

i

Autor: Akpa Cleo chce adoptować dziecko

Cleo zostanie mamą? Trenerka "The Voice Kids" nie wyklucza adopcji dziecka

2022-01-14 17:11

Polska pokochała ją za duet z Donatanem (38 l.). Niestety, ona sama nie ma szczęścia w miłości. Cleo (39 l.) przed laty została boleśnie skrzywdzona przez mężczyznę i jak sama mówi - nie chce już się mocno zakochać. Nie wyklucza jednak macierzyństwa i otwiera się na adopcję dziecka. - Wiem, że bym była fajną mamą - powiedziała.

Jej przeboje znają wszyscy, ale życie prywatne piosenkarki jest wielką tajemnicą. Wiemy, że przed laty została zdradzona, co odbiło się na jej podejściu do związków.

- Doszłam do wniosku, że im bardziej się kocha, tym bardziej się cierpi. Za bardzo chciałam i za bardzo później cierpiałam. Oddaje serce na dłoni, ale w życiu byłam tak skrzywdzona, że teraz oddaje to serce w 99%, ten jeden zostawiam dla siebie (…) Ja przede wszystkim potrzebuje przyjaciela. Miłość też, ale doszłam do wniosku, ze jednak przyjaźń w związku to jest najważniejsza rzecz. (…) Jeżeli ktoś dopuścił się zdrady, to znaczy, że to już przekreśla niestety przyjaźń, ale nie tracę wiary w ludzi - powiedziała w programie „Taka jak Ty” Mateusza Szymkowiaka w TVP Kobieta i dodała, że nie chce się już mocno zakochać - Bo chyba z tyłu głowy zawsze jest gdzieś ta myśl, że to będzie znowu bardzo bolało.

Cleo wyznała także, że dzięki udziałowi w programie „The Voice Kids” obudził się w niej instynkt macierzyński. W to, że urodzi dziecko, przestaje jednak wierzyć. - Czy chciałabym być mamą? Ostatnio zastanawiałam się czy już nie jest za późno na takie decyzje. Jest presja macierzyństwa i staram się uciekać od tego tematu. Nic w życiu na siłę. Bo najbardziej wtedy cierpią dzieci. Ja mam w sobie dużo miłości, doszłam do wniosku, że jak biologicznie nie zostanę mamą to może zaadoptuję dziecko. Nie wykluczam niczego. Wiem, że bym była fajną mamą, ale na razie jestem fajną ciocią.

Premiera całego odcinka 15 stycznia w TVP Kobieta.

Sonda
Cleo i Maryla Rodowicz to dobre połączenie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE