Cleo

i

Autor: AKPA Cleo

Zrozpaczona Cleo przekazała dziś tragiczne wiadomości. Nie żyje bliska jej osoba

2021-04-23 15:50

Dziś rano za pośrednictwem mediów społecznościowych zrozpaczona Cleo podzieliła się z fanami tragiczną wiadomością. Jurorka "The Voice Kids" poinformowała, że zmarła bardzo bliska jej osoba. Piosenkarka pogrążyła się w żałobie, a fani ruszyli z wyrazami wsparcia. Na smutny wpis Cleo zareagowało kilkadziesiąt tysięcy internautów.

Dziś rano Cleo poinformowała, że nie żyje bliska jej osoba, z którą współpracowała od dawna. Pani Małgosia była nie tylko osobą, która stworzyła dla niej dziesiątki kreacji, panie doskonale rozumiały się także na płaszczyźnie duchowej. Jurorka "The Voice Kids" zamieściła w sieci poruszający wpis, w którym przekazała tragiczne wiadomości o jej śmierci.

Cleo pogrążyła się w żałobie. Poruszający wpis jurorki "The Voice Kids"

Cleo zamieściła w sieci swoje zdjęcie z niezastąpioną dotąd panią Małgosią. Jurorka "The Voice Kids" pożegnała ją w niezwykle poruszających słowach. W ciągu zaledwie kilku godzin na jej post na Instagramie zareagowało ponad 60 tysięcy fanów.

NIE PRZEGAP: Ewa Drzyzga w końcu przerwała milczenie, wstrząsające słowa! Mówi o chorobach psychicznych i śmierci!

- Wczoraj zmarła moja kochana Pani Małgosia @margomarco - wybitna krawcowa i przede wszystkim kobieta o Wielkim Sercu ❤... Pamiętam jak zawsze nieśmiało pokazywałam Jej swoje zwariowane projekty na nowe stroje pytając: - Pani Małgosiu czy da radę coś takiego uszyć🙈? Pani Małgosia zawsze odpowiadała: Spokojnie Pani Asiu wszystko da się uszyć❤ Bardzo smutno 💔... - napisała Cleo. Zobaczcie jej wpis i zdjęcie niżej.

NIE PRZEGAP: Niemal nikt nie wie, kim w życiu prywatnym jest Tadeusz Sznuk. Prawda o jego żonie zszokuje wielu!

Cleo: Przed wyjazdem na święta do rodziny zrobię test na COVID… Rodzice i mój brat są w grupie ryzyka!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE