Ewa Drzyzga, DDTVN

i

Autor: AKPA Ewa Drzyzga, DDTVN

Ewa Drzyzga w końcu przerwała milczenie, wstrząsające słowa! Mówi o chorobach psychicznych i śmierci!

2021-04-23 16:50

Ewa Drzyzga przez lata, kiedy prowadziła kultowy talk-show "Rozmowy w toku" mierzyła się często z bardzo poważnymi problemami swoich gości. Do swojej pracy zawsze podchodziła bardzo poważnie i wszelkie udręki ludzi, którzy stawali na jej drodze, przeżywała równie mocno, co oni. Nie da się ukryć, że stres, który jej towarzyszył niemal non stop, odbił się także na jej kondycji psychicznej i fizycznej. Teraz, poruszona Ewa Drzyzga, patrząc na to, co się dzieje w naszym kraju, zdecydowała się w końcu przerwać milczenie. Zamieściła w sieci bardzo mocny i wstrząsający wpis. Mówi w nim o chorobach psychicznych i śmierci!

Jeszcze kilka lat temu temat problemów psychicznych był prawdziwym tabu. Całe szczęście, że z biegiem lat świadomość społeczeństwa w tej kwestii i zrozumienie uległy znacznej poprawie. Wielkie poruszenie więc wywołała decyzja rządzących o odrzuceniu poprawki Senatu, przyznającej 80 milionów złotych na psychiatrię dziecięcą. Po powszechnym oburzeniu społeczeństwa rząd oświadczył, że pieniądze na pomoc dotkniętym chorobami psychicznym dzieciom się jednak znajdą. Mieli nad tym osobiście czuwać premier i minister zdrowia.

Miesiące mijają, a w tej kwestii niewiele się zmieniło. Ewa Drzyzga oburzona postawą rządzących, którzy nic nie zrobili, by pomóc cierpiącym dzieciom, zdecydowała się zmieścić w sieci bardzo ostry, wstrząsający wpis, który spotkał się z tysiącami reakcji fanów.

Ewa Drzyzga zamieściła w sieci wstrząsający wpis! Mówi o chorobach psychicznych i śmierci!

Ewa Drzyzga po tym, jak zobaczyła w telewizji reportaż przedstawiający, jak teraz wygląda sytuacja na oddziałach dziecięcej psychiatrii była wstrząśnięta i oburzona. Prezenterka DDTVN nie może zrozumieć, jak rządzący mogli nie dotrzymać tak ważnej obietnicy. Często przez problemy ze zdrowiem psychicznym dzieci decydują się targnąć na własne życie. 

- Ile jeszcze dzieci musi umrzeć? żeby uzdrowić polską psychiatrię dziecięcą? Wiem, że walka z Covid_19 jest ważna, ale nie może być wymówką dla rządzących i opozycji dla NICNIEROBIENIA dla dzieci z depresją, dla dzieci, które są zmuszone wybierać śmierć. Powiem szczerze, że uwierzyłam w obietnice i nie mogę uwierzyć, że można takiej obietnicy nie dotrzymać. Chcę wierzyć, że my dorośli OBUDZIMY SIĘ. Jeśli ktoś ma wątpliwość w to w jakim miejscu jesteśmy niech obejrzy proszę szereg reportaży link w Czarno na białym w tvn24.pl i przeczyta "Szramy" Janusza Schwertnera - pisze oburzona Ewa Drzyzga i podkreśla, że musimy być wsparciem dla dzieci zmagających się z takimi problemami.

NIE PRZEGAP: Niemal nikt nie wie, kim w życiu prywatnym jest Tadeusz Sznuk. Prawda o jego żonie zszokuje wielu!

Wpis, który zamieściła prezenterka DDTVN poruszył internautów. Wielu zgadza się z jej słowami i zauważa, że walka z pandemią koronawirusa stała się przykrywką dla niedziałającej służby zdrowia. Ludzie mają ogromny problem z uzyskaniem teraz pomocy medycznej. 

- "Rodzice muszą więcej czasu poświecić dziecku, teraz szczególnie muszą", "Tak trzeba krzyczeć o tym, bo to jest bardzo ważne", "Rząd woli na TVP ogromne pieniądze przeznaczać, bo propaganda może zapewnić im władzę. Co ich obchodzą dzieci?", "No cóż, nasz rząd jest zajęty wymyślaniem jak kupić kolejne głosy, np. dopłata do auta, zwolnienia z pit...", "No tak, bo teraz tylko Covid sie liczy. A inne choroby już nie. Umierać tylko" - czytamy w komentarzach.

NIE PRZEGAP: Zrozpaczona Cleo przekazała dziś tragiczne wiadomości. Nie żyje bliska jej osoba

Ewa Drzyzga wdała się w romans z gwiazdorem DDTVN! Dopiero teraz wydały się sensacyjne informacje
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany