Co się dzieje z Britney Spears? Artystka opublikowała serię niepokojących i rozbieranych zdjęć

i

Autor: Instagram/@britneyspears

Odważnie

Co się dzieje z Britney Spears? Artystka opublikowała serię niepokojących i rozbieranych zdjęć

2022-07-23 11:59

Zachowanie Britney Spears (41 l.) coraz bardziej martwi jej fanów. W sieci pojawiły się nowe, roznegliżonane zdjęcia artystki. Wokalistka pozuje na nich niemal nago, a na niektórych ujęciach jej sutki zakrywa jedynie małe serduszko. Co się dzieje z Britney Spears?

Na profilu instagramowym Britney Spears pojawiła się seria nagich zdjęć, które poważnie zmartwiły jej fanów. Początkowo piosenkarka udostępniła aż 11 wyuzdanych kadrów. Pozowała ona toples, a nawet nago w hotelowym łóżku w Londynie. Na niektórych ujęciach miała na sobie czarno-niebieskie stringi w panterkę, a na innych jej intymne części ciała zasłaniały jedynie małe serduszka.

Britney na pierwszych zdjęciach leżały na brzuchu i zalotnie spogląda w kamerę. Na kolejnych zachowywała się już zdecydowanie odważniej, gdyż pozowała bokiem, a  dłońmi zakrywa piersi. Wokalistka postanowiła także pokazać się tyłem i zaprezentowała pupę do obiektywu - to zdjęcie jednak zniknęło z jej profilu. Jak to możliwe, że algorytmy Instagrama pozwoliły na taką nagość? Britney udało się nieco oszukać aplikację, gdyż newralgiczne miejsca przykryła naklejkami serduszek. W ostatnim poście zamieściła zdjęcia w formie klipu.

Przeczytaj także: Britney Spears wychodzi za mąż! "Byłam piep.. zakonnicą"

Widok Britney Spears nago zmartwił jej fanów. Wielu z nich w komentarzach zastanawiało się, co się dzieje z ich idolką. Jeden z obserwatorów uznał natomiast, że jest to sposób gwiazdy na zarobienie pieniędzy.

Powrót Britney Spears

Britney Spears pragnie wydać płytę. Ma to być nowa wersja jej debiutanckiego singla. Fani gwiazdy z niecierpliwością czekają na ten moment, gdyż ostatni jej album wyszedł w 2016 roku.

Fotograf Britney Spears zdradza szczegóły jej ślubu. Wokalistka zaufała Polakowi!
Sonda
Która z tych gwiazd jest Twoją ulubioną?
Nasi Partnerzy polecają