Britney Spears wychodzi za mąż! "Byłam piep.. zakonnicą"

2022-05-09 11:00
Britney Spears wychodzi za mąż! Byłam piep.. zakonnicą
Autor: Jordan Strauss / Invision / AP Britney Spears wychodzi za mąż! "Byłam piep.. zakonnicą"

Britney Spears (41 l.) znowu szokuje! Sławna piosenkarka ogłosiła, że niebawem wyjdzie za mąż po raz trzeci. Pokazała na Instagramie bardzo wymowny znak, a fani oszaleli z radości! Britney Spears pozwoliła też sobie na odważne wyznanie dotyczące swojego życia pod kuratelą ojca, spod której uwolniła się parę miesięcy temu dzięki decyzji sądu. Padły mocne słowa.

"Przedstawiam wam Wendy! I tak, to jest welon od mojej sukni ślubnej" - taki podpis widnieje pod zdjęciem, które widzimy teraz na Instagramowym koncie Britney Spears (41 l.). Na zdjęciu jest kot imieniem Wendy i właśnie ów welon! Gwiazda muzyki pop znowu szokuje. Sławna piosenkarka ogłosiła w nietypowy sposób, że niebawem wyjdzie za mąż po raz trzeci. Pokazała na Instagramie bardzo wymowny znak, a fani oszaleli z radości! Ten piękny welon Britney Spears niebawem założy do ślubu z Samem Ashgarim, trenerem fitness pochodzącym z Iranu. Britney i Sam spodziewają się obecnie swojego pierwszego dziecka, co oficjalnie piosenkarka potwierdziła. Pozostaje życzyć jej, by trzecie małżeństwo było trwałe i szczęśliwe! Niestety, dwa poprzednie były ogromnymi pomyłkami. Pierwsze Britney zawarła podczas szalonej imprezowej nocy w wieku 23 lat z Jasonem Alexandrem. Gdy gwiazda ochłonęła, ślub unieważniono po zaledwie... 55 godzinach. Rozwodem i skandalem skończyło się małżeństwo z raperem Kevinem Federlinem (od 2004 do 2007), z którym Britney ma dwóch synów.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Britney Spears całkiem NAGO! Zasłonił ją tylko pies

PRZECZYTAJ TAKŻE: Koniec z tytułami księżnej i księcia w rodzinie królewskiej?! "Chcą być Willsem i Kate"

Sonda
Czy lubisz Britney Spears?

Britney w 2021 roku ostatecznie uwolniła się od wieloletniej kurateli własnego ojca. W 2008 roku trafiła do szpitala psychiatrycznego po tym, jak przeszła załamanie nerwowe. Sąd orzekł o ubezwłasnowolnieniu artystki, a kuratelę nad jej majątkiem powierzył jej ojcu. Po latach wyszło na jaw, że Jamie Spears kontrolował córkę pod każdym względem, podsłuchując ją, kierując jej karierą, podając jej potajemnie środki antykoncepcyjne i decydując nawet o kolorze ścian w jej pokoju. Po nagłośnieniu sprawy zajął się nią sąd. Gdy pozwolił Britney zmienić prawnika, to otworzyło jej drogę do wolności.

PRZECZYTAJ TAKŻE: QUIZ. Pamiętasz serial "Beverly Hills 90210"? Małe szanse na 10/10!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Nicole Kidman ma nową twarz! Nie uwierzysz, gdy ją zobaczysz

QUIZ. Pamiętasz serial "Beverly Hills 90210"? Małe szanse na 10/10!

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwiejszego. Jakim samochodem jeździł Dylan?
Najlepsze hity na maj 2022 - te piosenki umilą wiosnę!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE