Magda Gessler

i

Autor: Magda Gessler/Instagram Magda Gessler

Ujawniła prawdę

Co się dzieje z ukochanym Magdy Gessler?! "Musi używać kropli"

2022-08-12 12:06

Magda Gessler (69 l.) właśnie przebywa u swojego ukochanego Waldka w Kanadzie. Prowadząca "Kuchenne rewolucje" tryska radością, bo para nie ma zbyt wielu okazji do wspólnego spędzania czasu. Oczywiście na bieżąco wrzuca ich wspólne zdjęcia do sieci. Fani zauważyli, że partner gwiazdy wygląda jakoś inaczej. Pojawiły się nawet pytania, czy maluje oczy!

Magda Gessler od kilkunastu lat jest związana z Waldkiem Kozerawskim, który na co dzień mieszka w Kanadzie. I to jest właśnie powód, dla którego para nie widuje się zbyt często. Gdy jednak prowadząca "Kuchenne rewolucje" poleci za ocean, nie ukrywa swojej radości i szczęścia. Widać, że bardzo się kochają i uwielbiają spędzać wspólnie czas, co gwiazda chętnie relacjonuje w sieci. Ostatnio wrzuciła ich wspólne zdjęcia i wywołała spore zamieszanie. Fani zaczęli zadawać jedno pytanie...

Piotr Ikonowicz o relacjach z Magdą Gessler

Czy ukochany Magdy Gessler się maluje?

Magda pochwaliła się zdjęciami z Waldkiem. Jak zwykle para nie szczędzi sobie czułości. Czujni fani od razu zwrócili uwagę na jeden szczegół. Waldek wygląda jakoś inaczej... Zaczęły pojawiać się pytania, czy partner prowadzącej "Kuchenne rewolucje" się maluje!

"Waldek sie maluje?"

Pań Waldek jakoś inaczej wygląda:)

Gessler tłumaczy, co dolega Waldkowi

Magda nie wytrzymała i postanowiła wyjaśnić, skąd wzięły się zmiany w wyglądzie jej ukochanego. Otóż okazuje się, że Waldek stosuje specjalne krople, które przyśpieszają porost rzęs i wpływają na ich kolor.

Waldek nie maluje oczu ⭐️⭐️⭐️⭐️.. musi używać kropli które … przyspieszają porost rzęs... i przyciemnianą ich kolor .. zabawne i fajne .., :)", napisała Gessler na Instagramie. 

Krople, które mają takie skutki uboczne, stosuje się na jaskrę, czyli schorzenia, które nieleczone doprowadza do uszkodzenia i zaniku nerwu wzrokowego, co może doprowadzić nawet do utraty wzroku. Krople często stosowane w tej chorobie zawierają substancję, która pobudza porost rzęs, a nawet zmienia kolor skóry wokół oczu. 

Sonda
Też zmagasz się z jaskrą?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany