Magda Gessler sprowadzi męża do Polski?

i

Autor: Akpa Magda Gessler sprowadzi męża do Polski?

Magda Gessler wyjedzie z Polski na stałe? Gwiazda TVN ma dość związku na odległość

2021-06-07 5:59

Magda Gessler (68 l.) od lat jest szaleńczo zakochana w Waldemarze Kozerawskim (68 l.) – swoim trzecim mężu. Niestety, mężczyzna na co dzień mieszka w Kanadzie. Gospodyni „Kuchennych rewolucji” ma już dość bycia w związku na odległość. Z najnowszego nagrania wynika, że chce sprowadzić swojego ukochanego do Polski i mieć go zawsze u swojego boku.

Związek gwiazdy TVN nie należy do najłatwiejszych. Ona wciąż podróżuje po Polsce i świecie, gdzie realizuje swoje programy, on – pracuje jako lekarz w Kanadzie. Czasami uda im się spotkać gdzieś na chwilę w wolnym czasie. Z powodu obostrzeń związanych z koronawirusem przez wiele miesięcy nawet to nie było możliwe. W ostatni weekend małżonkowie świętowali ważną dla siebie rocznicę i nie mogli spędzić jej razem, co bardzo zabolało Gessler.

Magda Gessler wyszła z domu z dziewczyną na plecach. Jak ona wygląda! [ZDJĘCIA]

– Waldek... Waldusiu. Minęło 17 lat i 15 lat po naszym weselu. Jestem w Krakowie. Bez Ciebie. I to jest bardzo smutne – powiedziała wyraźnie poruszona. – Strasznie cię kocham i chcę wszystkim powiedzieć, że już niedługo będziemy razem. Duże buzi! Jesteś wspaniały, że wytrzymałeś tyle czasu ze mną. Mam nadzieję, że już będziemy razem, nie tak daleko, tylko tuż-tuż obok siebie. Kocham cię. Niech żyje Magda i Walduś – mówiła na Instagramie.

Gessler i Kozerawski rzadko mówią o swoim związku. Właściwie do lutego nie było wiadomo, czy są małżeństwem. Wtedy właśnie restauratorka zaczęła nosić obrączkę. Jej słowa wskazują jednak, że są żoną i mężem od 15 lat, chociaż znają się od ponad 40 lat.

Tajne spotkanie gwiazd odmieni show-biznes? Mucha ma zastąpić Gessler! [ZDJĘCIA]

Spróbowaliśmy horrendalnie drogich pączków od Gessler: "Orgazm w ustach"
Sonda
Wydał(a)byś 50 złotych na rosół Magdy Gessler?