Gessler wyszła na ulicę z dziewczynką na plecach

i

Autor: papara17 Gessler wyszła na ulicę z dziewczynką na plecach

Magda Gessler wyszła z domu z dziewczyną na plecach. Jak ona wygląda! [ZDJĘCIA]

2021-06-05 7:36

Magda Gessler to barwny ptak, który kocha modę prawie tak samo jak gotowanie i jedzenie. Od lat niemal niemożliwe jest, by zobaczyć ją w nudnej, szarej stylizacji. Nie zawiodła i tym razem. W tym tygodniu Magda Gessler umówiła się na kolację z Anną Muchą. Panie rozmawiały o swojej nadchodzącej, wielkiej współpracy. Magda Gessler zaskoczyła swoim strojem. Zobaczcie, jak wyglądała.

Magda Gessler podkreśla, że ubiera się sama - także na nagrania „Kuchennych rewolucji”. Niedawno ogłosiła nawet, że zamierza zostać projektantką mody. Magda Gessler nie lubi nudnych, szarych ani czarno-białych strojów. Bliżej jej do obwieszenia się piórkami, biżuterią i oczywiście mocno zakręconej burzy loków.

W tym tygodniu Magda Gessler wybrała się na kolację z Anną Muchą. Aktorka wcieli się w restauratorkę w audiobooku, w którym przeczyta wychodzącą za kilka dni autobiografię Gessler.

NIE PRZEGAP: Nie uwierzycie, ile kasy Julia Wieniawa wydaje na wakacjach. Spadliśmy z krzeseł, gdy zobaczyliśmy jej hotel

Magda Gessler sama wybrała Anię, by odczytała jej słowa.

- Ania Mucha jest fantastyczna, niezależna, silna. Ma dystans i intelekt. A przede wszystkim rozumie i wspiera. Obserwuję ją od dawna, znamy się… poznajemy wciąż. I ciągle umiemy się sobą zachwycać! - mówi Magda Gessler o Ani Musze w rozmowie z „Super Expressem”.

ZOBACZ WIĘCEJ TUTAJ: Tajne spotkanie gwiazd odmieni show-biznes? Mucha ma zastąpić Gessler! [ZDJĘCIA]

Na tajne spotkanie z Anną Mucha Magda Gessler ubrała się szałowo. Miała na sobie długą i luźną sukienkę koszulową, która została ozdobiona artystycznymi rysunkami dziewczyn i kobiet - zarówno z przodu, jak i na plecach. Magda Gessler jako malarka często sięga po ubrania, które nawiązują do sztuki. Do sukienki dobrała sandały na wysokiej, drewnianej koturnie, torbę z frędzlami i jedną z ukochanych przez siebie ostatnio opasek z kokardką we włosach.

Tym razem Magda Gessler postawiła na bardziej stonowane kolory. Wyglądała świetnie!

Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii: