Julia Wieniawa opala ciało w luksusach

i

Autor: instagram Julia Wieniawa opala ciało w luksusach

Nie uwierzycie, ile kasy Julia Wieniawa wydaje na wakacjach. Spadliśmy z krzeseł, gdy zobaczyliśmy jej hotel

2021-06-05 5:30

Taka to pożyje. Julia Wieniawa (22 l.) razem z przyjaciółmi wyjechała do urokliwej Grecji. Aktorka wynajęła apartament w luksusowym hotelu na Mykanos, który kosztuje prawdziwą fortunę! Za dobę tam trzeba zapłacić nawet 28 tys. zł. Tak, tak, dobrze czytacie – 28 tys. zł! Za dobę!

Julia Wieniawa na co dzień ciężko pracuje na planach filmowych. Za harówkę co jakiś czas nagradza się zagranicznymi wyjazdami. W ciągu ostatniego roku bawiła już we Włoszech, na Zanzibarze, kilka razy wyjeżdżała w polskie góry. Niedawno wróciła z Egiptu, a dziś jest już w Grecji, gdzie wyjechała ze swoim ukochanym Nikodemem Rozbickim (29 l.).

ZOBACZ TAKŻE: Okrutny atak na Julię Wieniawę podczas wakacji w Egipcie! Jest gruba afera! To się aż w głowie nie mieści

Razem z Julią i Nikodemem na wakacje poleciały dwie inne zaprzyjaźnione pary. Młodziaki mają tam jak w raju. Wynajęli sobie apartament w jednym z najlepszych hoteli na Mykonos. I najdroższym. Za dobę pobytu muszą zapłacić 6,3 tys. euro, czyli 28 tys. zł. W zamian do dyspozycji mają prywatny basen z leżakami na wodzie, jacuzzi, trzy sypialnie z królewskimi łożami i równie królewską obsługę.

ZOBACZ TAKŻE: Julia Wieniawa w ostrej scenie seksu! Zobaczy to cały świat. ZDJĘCIA

Julia Wieniawa jest najlepiej zarabiającą aktorką nie tylko swojego pokolenia. Wakacje za dziesiątki tysięcy to dla niej nie problem.

Julia Wieniawa pokazuje nowe mieszkanie.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE