Oliwia Bieniuk

i

Autor: AKPA Oliwia Bieniuk opublikowała post znanej blogerki

WIDEO

Córka Anny Przybylskiej w erotyku. Tak Oliwia Bieniuk wygląda topless

2023-04-11 16:31

Oliwia Bieniuk (21 l.) wkracza w świat, z którego była znana jej mama, Anna Przybylska (+35 l.). Młoda celebrytka, która ma już za sobą udział w "Tańcu z gwiazdami" i występ w dokumencie pt. "Ania", zagrała w filmie "Niuniek". Jest to erotyk w reżyserii Cezarego Orłowskiego i Oliwiera de Nisau z Warszawskiej Szkoły Filmowej.

Córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej wystąpiła w etiudzie szkolnej. Zabrała tam klientkę baru, wokalistkę, która zaczyna się całować z barmanem. W pewnym momencie Oliwia Bieniuk także się rozbiera. Jest to przerwana scena erotyczna barmana Niuńka (Bartosz Wicher) i wokalistki, w czasie której przez moment widoczna jest pierś dziewczyny - czytamy na nudografia.pl.

Jak widać, córka Przybylskiej śmiało idzie w ślady swojej zmarłej mamy, która także debiutowała w filmie pokazując swoje wdzięki. 19-letnia wówczas Przybylska zagrała w filmie Radosława Piwowarskiego "Ciemna strona Wenus" z 1997 roku. Była to Scena, w której zbliżająca się z nożem schowanym za plecami Ewa (Agnieszka Wagner) ściąga przykrycie z leżącej "Suczki" i odsłania jej nagi biust. Później aktora wielokrotnie rozbierała się na ekranie oraz przed obiektywem aparatów fotograficznych.

Oliwia Bieniuk zdradziła, jak rozmawiała z Anna Przybylską, gdy aktorka zachorowała. "Wystarczyły tylko…"

Oliwia Bieniuk szokuje na premierze filmu o zmarłej mamie. Wygląda jak Ania Przybylska
Listen to "Bovska weszła w nowy związek? O co chodzi? Szokujące wyznanie gwiazdy! GOŚĆ RADIA ESKA" on Spreaker.