Córka Beaty Kozidrak, Agata Pietras przekazała ważną wiadomość

i

Autor: AKPA Córka Beaty Kozidrak, Agata Pietras przekazała ważną wiadomość

W takiej sytuacji niejeden sięgnąłby po alkohol! Córka Beaty Kozidrak przekazała powalającą wiadomość!

2021-12-30 19:58

W tym roku Beata Kozidrak nie miała lekko. Po pijackim rajdzie ulicami Warszawy jej wizerunek znacznie ucierpiał. W trudnych chwilach artystka mogła liczyć na wsparcie dwóch córek. Teraz młodsza z nich, 28-letnia Agata Pietras, przekazała jej powalającą wiadomość. W takiej sytuacji niejeden sięgnąłby po alkohol. Zobaczcie, co ogłosiła córka Beaty Kozidrak!

Beata Kozidrak boleśnie odczuła konsekwencje pijackiego rajdu. 31 grudnia piosenkarka będzie jedną z gwiazd na Sylwestrze Polsatu. Jak donosi Pudelek, powrót na scenę nie napawa wokalistki optymizmem. Ponoć Beata Kozidrak jest przerażona na myśl o tym, jak zareaguje na nią publiczność. - Beata ma już wprawdzie za sobą kilka występów od czasu swojej wpadki, ale ten na koncercie sylwestrowym Polsatu będzie oficjalnym "powrotem" na scenę. Jest przerażona, że publiczność mogłaby przywitać ją gwizdami albo buczeniem. Wie, że dotychczas fani zawsze byli dla niej bardzo łaskawi, a teraz tak ich zawiodła - mówi portalowi znajomy Kozidrak.

NIE PRZEGAP: Gwiazdy TVP jechały do Zakopanego POCIĄGIEM! Padniecie, gdy to zobaczycie! [ZDJĘCIA]

Duże wsparcie w tych trudnych chwilach okazywały jej córki. Starsza Katarzyna ma już swoją rodzinę, jest mamą Zosi i Sebastiana. Teraz młodsza córka Beaty Kozidrak - Agata Pietras podzieliła się na swoim Instagramie powalającą wiadomością.  - Nie ma takich słów, które mogą opisać, jak bardzo jestem szczęśliwa! Z niecierpliwością czekam na 2022 rok - napisała Agata i pochwaliła się zdjęciem, na którym widać zarysowany, ciążowy brzuszek!

Beata Kozidrak już po raz trzeci zostanie babcią. Wokalistka skomentowała zdjęcie córki. - Kocham Was bardzo - napisała krótko piosenkarka.

W takiej sytuacji niejeden sięgnąłby po alkohol, by wznieść toast. Myślicie, że tak właśnie zrobi/zrobiła Beata?

NIE PRZEGAP: Zenek Martyniuk nie pił od lat, a tu coś takiego! Mowa o powrocie do hotelu w środku nocy!

Sonda
Poszlibyście na koncert Kozidrak wiedząc, że prowadziła po pijaku?
Beata Kozidrak zatrzymana przez policję po pijaku. Tak wcześniej kupowała alkohol
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE