Zenek Martyniuk nie pił od lat, a tu coś takiego! Mowa o powrocie do hotelu w środku nocy!

2021-12-30 18:23
Zenek Martyniuk nie spuszcza mamy z oka
Autor: Akpa Zenek Martyniuk nie spuszcza mamy z oka

Zenek Martyniuk od ponad 10 lat w ogóle nie pił alkoholu. Król disco-polo jest jedną z gwiazd "Sylwestra Marzeń" w TVP. Wraz z żoną Danutą pojechali do Zakopanego, gdzie będą świętować nadchodzący rok, w nadziei, że będzie on lepszy niż 2021. W ostatnim czasie Zenek Martyniuk miał na głowie sporo prywatnych zmartwień. Dlatego postanowił... zerwać z abstynencją! Mówi o piciu alkoholu i powrocie do hotelu w środku nocy!

W 2021 roku Zenek Martyniuk miał sporo zmartwień. Kolorowa prasa non stop rozpisywała się o kolejnych wybrykach jego jedynego syna, Daniela. Kilka miesięcy temu w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" król disco-polo wyznał, że od ponad 10 lat żyje w pełnej abstynencji. Przyznał, że w trudnych chwilach pomaga mu wiara w Boga. Dodawał, że w każdą niedzielę uczestniczy w mszy świętej. Zenek nie topi smutków w alkoholu, choć zdarza mu się podpalać papierosy.

2021 rok Zenek Martyniuk zakończy na scenie w Zakopanem. Król disco-polo w rozmowie z "Faktem" oznajmił, że to najlepszy możliwy sposób na spędzenie Sylwestra.

NIE PRZEGAP: Gwiazdy TVP jechały do Zakopanego POCIĄGIEM! Padniecie, gdy to zobaczycie! [ZDJĘCIA]

– Wydaje mi się, że Sylwester Marzeń z Dwójką to najfajniejszy i najlepszy Sylwester w Polsce w przepięknym miejscu. Zakopane to świetna scena – powiedział dziennikarzom.

Zenek Martyniuk wyznał też, że w tym roku ma zamiar przerwać swoją abstynencję i zamierza lekko się zabawić. Król disco-polo wróci do hotelu o drugiej w nocy i otworzy butelkę szampana. – W okolicach drugiej w nocy wrócę do hotelu. Wtedy symbolicznie wzniosę toast i chwilę posiedzę z bliskimi. Wypiję lampkę szampana. Nie lubię alkoholu, ale naparsteczkiem usta umoczę za lepszy rok. Toast warto wznieść w taki dzień! – mówi Zenek Martyniuk.

Podczas "Sylwestra Marzeń" gwiazdor zaśpiewa aż sześć swoich najpopularniejszych i najbardziej lubianych utworów, m. in.: "Przez Twe Oczy Zielone", "Przekorny los", "Nie wolno zabić tej miłości", "Nasza jest ta noc".

 NIE PRZEGAP: W takiej sytuacji niejeden sięgnąłby po alkohol! Córka Beaty Kozidrak przekazała powalającą wiadomość!

Sonda
Będziesz oglądał Sylwester Marzeń z Dwójką?
Sylwester marzeń w TVP2: Czym gwiazdy zaskoczą publiczność w tym roku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE