Gwiazdy TVP jechały do Zakopanego POCIĄGIEM! Padniecie, gdy to zobaczycie! [ZDJĘCIA]

2021-12-30 16:35
Sylwester Marzeń: Gwiazdy TVP przyjechały pociągiem do Zakopanego
Autor: Waldemar Kompała/TVP Sylwester Marzeń: Gwiazdy TVP przyjechały pociągiem do Zakopanego

Nad ranem 30 grudnia ze stolicy wyjechał Sylwestrowy pociąg PKP Intercity, który wiózł pasażerów do Zakopanego. Już jutro, 31 grudnia, odbędzie się tam „Sylwester Marzeń” TVP2. W pociągu znalazły się największe gwiazdy, które już niebawem pojawią się na sylwestrowej scenie. Po godzinie 12:00 maszyna dotarła na miejsce. Wysiedli z niego m. in. Tomasz Kammel, Rafał Brzozowski i Ida Nowakowska. Na miejscu byli fotoreporterzy, zobaczcie ich zdjęcia!

Sylwester Marzeń TVP od 2016 roku odbywa się w Zakopanem. W tym roku na nowoczesnej, multimedialnej scenie na Górnej Równi Krupowej wystąpią największe gwiazdy z Polski i z zagranicy. Wystąpią m. in.: Jason Derulo, Julio Iglesias Junior oraz Maryla Rodowicz, Zenon Martyniuk, Roxie Węgiel, Sławomir, Thomas Anders, Boys, Daria, Piękni i Młodzi, Rafał Brzozowski, Karolina Stanisławczyk, Weekend, The Music From ABBA - Arrival From Sweden, Mig, Kuba Szmajkowski, Francesco Monte, Milano, Odessa Band, Defis, Classic, Baciary, Playboys, Senhit, Maja Hyży, Piotr Kupicha oraz Stanisław Karpiel-Bułecka. 

NIE PRZEGAP: Emerytury gwiazd. Ile dostają Rodowicz, Lipowska, Strasburger czy Cugowski?

Burmistrz Zakopanego w rozmowie z TVP INFO przyznaje, że bardzo cieszy się z kolejnego sylwestra z publiczną telewizją.

– Tęskniliśmy za turystami, którzy do nas przyjeżdżają, ale tęskniliśmy też za tym koncertem, bo przecież to jest najwspanialsze miejsce, w jakim można zorganizować sylwestra – mówi Leszek Dorula.

Oświadczył też, że: "ma pełne zaufanie do Telewizji Polskiej, ponieważ ich koncerty są zawsze na wysokim poziomie oraz mają wysoką oglądalność".

– Ja po każdym koncercie otrzymuję telefony i e-maile nie tylko z Polski, ale również z zagranicy, m.in. z Kanady, Polonii, Anglii. Widać po prostu, że Polacy kochają to miejsce i tego sylwestra. Cieszą się wspólnie razem z nami – mówi burmistrz. 

Dzień przed Sylwestrem wczesnym porankiem z Warszawy wyjechał specjalny pociąg do Zakopanego. W środku znaleźli się artyści i prezenterzy TVP. Na dworcu kolejowym czekali na nich fotoreporterzy. Zobaczcie ich zdjęcia niżej. Nie pożałujcie!

NIE PRZEGAP: "Nasz nowy dom": wyzywają ich od śmierdzieli i brudasów. Katarzyna Dowbor ujawnia kulisy

Sonda
Jak spędzasz Sylwestra?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE