Ewa Błaszczyk

i

Autor: Akpa Ewa Błaszczyk

W jakim stanie jest Ola?

Córka Błaszczyk zapadła w śpiączkę ponad 20 lat temu. Aktorka niespodziewanie zabiera głos

2023-02-26 10:47

Ewa Błaszczyk (67 l.) wierzy, że jej córka Ola, która ponad 20 lat temu zapadła w śpiączkę, wciąż ma szansę na normalne życie. Długo nie mieliśmy wieści na temat tego, w jakim stanie znajduje się córka aktorki, aż do teraz. Błaszczyk nagle zabrała w tej sprawie głos. Aż się człowiekowi przykro robi.

Ewa Błaszczyk od lat udziela się charytatywnie. Jej działalność na tym polu stała się jeszcze większa po tym, co spotkało ją w 2000 roku, czyli ponad 20 lat temu. W lutym wówczas zmarł jej mąż, Jacek Janczarski, który miał tętniaka aorty. Tego samego roku, 11 maja, córka Aleksandra zapadła w śpiączkę. Zachłysnęła się, połykając tabletkę. Ewa Błaszczyk i jej druga córka, Marianna, przeżyły wtedy prawdziwy horror. Ola straciła bowiem przytomność, a w jej mózgu zaszły nieodwracalne zmiany. Zdiagnozowano u niej stan wegetatywny oraz spastyczny niedowład czterokończynowy. Aleksandra Błaszczyk zapadła w śpiączkę. Teraz Ewa Błaszczyk niespodziewanie zabrała głos na temat jej stanu zdrowia. Oto, czego się dowiedzieliśmy.

Córka Błaszczyk zapadła w śpiączkę ponad 20 lat temu. Aktorka niespodziewanie zabiera głos

Ewa Błaszczyk od czasu tego strasznego wydarzenia, dwa lata po wypadku córki, stworzyła fundację "Akogo", a 10 lat później z jej inicjatywy powstała klinika "Budzik". Teraz aktorka udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała nieco o Oli.

- Ola leży i czeka. My ją utrzymujemy w jak najlepszym stanie, żeby mogła ewentualnie skorzystać, jeśli się pojawi coś nowego, bo medycyna, którą możemy dziś wykorzystać, jest niewystarczająca - powiedziała Ewa Błaszczyk w wywiadzie dla "Wprost".

Aktorka wyznała, że jest jej ciężko. Ma na głowie mnóstwo spraw i obowiązków, które się piętrzą. Widmo wydarzeń, które spotkały jej córkę, też na niej ciąży. Niedawno w mediach przyznawała, że kiedyś jej życie było inne, a teraz pozostał tylko "nieustanny pęd".

Zobacz również poniższą galerię zdjęć: Córka Ewy Błaszczyk w M jak miłość. Nowa kobieta w życiu Kamila Gryca zdecyduje o dalszych losach Poli - ZDJĘCIA

Sonda
Straciłeś/aś w tym roku kogoś bliskiego?
Ciężko chorowała po śmierci córki. Gwiazda "Klanu" zamieszkała w domu opieki w Skolimowie.

Nagłe zatrzymanie oddechu w trakcie snu. Posłuchaj, czym jest "klątwa Ondyny"!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany