Córka Joanny Krupy dorwała się do mikrofonu i... Musicie to obejrzeć! Najsłodsze, co dzisiaj zobaczycie

i

Autor: instagram/@joannakrupa Córka Joanny Krupy dorwała się do mikrofonu i... Musicie to obejrzeć! Najsłodsze, co dzisiaj zobaczycie

Sama słodycz!

Córka Joanny Krupy dorwała się do mikrofonu i... Musicie to obejrzeć! Najsłodsze, co dzisiaj zobaczycie

2022-12-28 11:18

Joanna Krupa (43 l.) pokazała na Instagramie nagranie, na którym jej 3-letnia córeczka, Asha, chwyciła za mikrofon i zaczęła śpiewać. Oglądając jej występ, rozpływamy się ze słodyczy. Nie możecie tego przegapić!

Związek Joanny Krupy i Douglasa Nunesa. Wzięli ślub "last minute"

Joanna Krupa to modelka oraz jurorka "Top Model", której od lat towarzyszyło marzenie o macierzyństwie. Rozwijająca się kariera sprawiała jednak, że swoje plany odkładała na później, a na wszelki wypadek zamroziła jajeczka. Swoje marzenie o byciu mamą spełniła u boku Douglasa Nunesa (50 l.). Para poznała się w parku, do którego Joanna Krupa wychodziła na spacery z psami. 

Jak deklarowała modelka w wywiadzie dla "Gali", już po trzech tygodniach znajomości z ukochanym wiedziała, że zostanie jego żoną. Tak też się stało - ślub Joanny Krupy i Douglasa Nunesa odbył się 4 sierpnia 2018 roku w Krakowie. Co ciekawe, do ceremonii doszło spontanicznie. Sama Krupa nazwała ją "ślubem last minute". 

Ponad rok później, 2 listopada 2019 roku, na świecie pojawiła się mała Asha-Leigh Nunes, córka Joanny Krupy i Douglasa Nunesa. Dziewczynka jest oczkiem w głowie rodziców i regularnie gości na profilach rodziców w mediach społecznościowych. Ostatnie nagranie, które jurorka "Top Model" zamieściła na Instagramie, sprawia, że rozpływamy się z zachwytu!

Córka Joanny Krupy zaśpiewała dla babci. Jej występ rozczulił wszystkich

Mała Asha szturmem podbiła serca nie tylko swoich rodziców, ale i fanów Joanny Krupy. Za każdym razem, gdy w social mediach pojawiają się filmiki lub zdjęcia, na których występuje, internauci rozpływają się z zachwytu. Tym razem zafundowała dzienną dawkę słodyczy, gdy chwyciła za mikrofon. 

Asha wystąpiła przed najbliższymi oraz niemal 2-milionową publicznością Joanny Krupy na Instagramie w nieco przydługiej piżamie. Urocza, blondwłosa dziewczynka chwyciła za mikrofon i zaśpiewała "Happy Birthday" swojej babci. Następnie przeszła do wykonywania innych utworów, m.in. popularnego w ostatnim czasie "Baby Shark".

Widać, że córka Joanny Krupy przed kamerą czuje się jak ryba w wodzie, a śpiewanie sprawia jej ogromną przyjemność. My z kolei nie możemy wyjść z podziwu, oglądając jej pełne słodyczy występy - i liczymy na kolejne!

Sonda
Obserwujesz Joannę Krupę?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany