Córka Joanny Szczepkowskiej urodziła. Hanna Konarowska pochwaliła się dzieckiem [ZDJĘCIE]

2018-11-19 17:04

Hanna Konarowska (35 l.), młodsza siostra Marii Konarowskiej (38 l.) to córka córka Joanny Szczepkowskiej i Mirosława Konarowskiego oraz wnuczka Andrzeja Szczepkowskiego. Tak samo jak reszta rodziny jest aktorką. Można było ja oglądać m.in. w "Pitbullu", "Na Wspólnej" i "Trzeciej połowie". Przez lata była związana z Jakubem Wonsem (syn Grzegorza, aktora "Rancza"), z którym ma córkę Zofię (7 l.). Obecnie Konarowska jest w kolejnym związku. Aktorka urodziła drugie dziecko. Po wpisie można domniemywać, że córkę.

Hanna Konarowska pochwaliła się dzieckiem na Instagramie. Wrzuciła także zdjęcie malutkich stópek. - Oto stopy które przejdą miliony kilometrów, wejdą na #góry jeśli tego będą chciały, będą biegać po mokrym piasku i tańczyć gdzie się da, ale zanim to nastanie, te stopy będą całowane milion razy pszczółka - napisała aktorka na swoim profilu społecznościowym. O tym, że córka Joanny Szczepkowskiej jest w ciąży poinformowała sama aktorka. - Brzuszek miał być niewidoczny, ale tutaj się ukazał, to się chwale. Sesja odbyła się jakiś czas temu więc teraz już nic nie ukryje - czytamy na profilu aktorki - poinformowała w sierpni Hanna.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE