Martyna Wojciechowska dumna z córki

i

Autor: Instagram Martyna Wojciechowska dumna z córki

Córka Martyny Wojciechowskiej poszła w ślady zmarłego ojca. Wzruszający moment

2021-05-05 11:13

Córka Martyny Wojciechowskiej niedawno skończyła 13 lat. Marysia jest córką zmarłego płetwonurka Jerzego Błaszczyka. Mężczyzna zmarł z powodu choroby nowotworowej. Wojciechowska samotnie wychowywała córkę, która stała się dla niej oczkiem w głowie. Marysia jest odważna jak jej mama i lubi sporty ekstremalne. Dziennikarka pochwaliła się osiągnięciem nastolatki. To był wzruszający moment. Sprawdźcie, czego dokonała córka podróżniczki.

Martyna Wojciechowska ma córkę Marię, która 17 kwietnia obchodziła 13-ste urodziny. Z tej okazji dziennikarka zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z malutką córeczką. Przyznała, że narodziny dziecka wywróciły jej życie do góry nogami:

Zawsze powtarzam, że macierzyństwo to najbardziej fascynująca, ale też najtrudniejsza podróż w moim życiu. W dodatku bez mapy. Patrzę na Nią, zmieniającą się każdego dnia i jestem najdumniejszą mamą świata. Mam w domu małą Kobietę, o wielkim sercu, która z ciekawością, odwagą, ale też z wielką wrażliwością i empatią dla innych ludzi eksploruje otaczający Ją świat.

Marysia jest dzieckiem Wojciechowskiej i jej ukochanego, który był płetwonurkiem i rekordzistą Polski w nurkowaniu głębinowym. Jerzy Błaszczyk zmarł z powodu choroby nowotworowej w 2016 roku. 

Beata Kozidrak kręci z Łukaszem Simlatem

ZOBACZ: Kasia Cichopek w ogniu krytyki. Fani zaczynają od niej odchodzić. To dla nich zdecydowanie za dużo

Córka Martyny Wojciechowskiej poszła w ślady zmarłego ojca. Wzruszający moment

Martyna Wojciechowska pochwaliła się dokonaniem córki. Marysia zdała egzamin i została certyfikowanym płetwonurkiem. Egzamin odbył się w Egipcie, w miejscowości Dahab, która jest bardzo wyjątkowym miejscem dla dziennikarki:

W bazie PLANET DIVERS, w której wiele lat temu poznałam Jej Tatę i w której Jurek Błaszczyk w 2007 roku przygotowywał się do swojego nurkowania na... 231 m!!! (Był to ówczesny rekord Polski w nurkowaniu głębokim i wynik ze światowej czołówki, uhonorowany nagrodą TRAVELERY National Geographic w kategorii WYCZYN ROKU)

Wojciechowska również nurkuje i cieszy się, że córka będzie mogła podziwiać z nią podwodny świat.

Popularni gospodarze teleturniejów. Co o nich wiesz?

Pytanie 1 z 10
Grał w musicalu "Metro" oraz w serialu "Na dobre i na złe"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE