Oliwia Bieniuk

i

Autor: AKPA/Podlewski Oliwia Bieniuk

Aż trudno uwierzyć!

Córka Przybylskiej nie może opędzić się od wielbicieli. Piszą nawet do jej babci! Pokazała wiadomość

2022-08-08 14:06

Oliwia Bieniuk (20 l.) to piękna dziewczyna, nic zatem dziwnego, że ma ogromne powodzenie. Na co dzień dostaje mnóstwo wiadomości od wielbicieli, którzy potrafią napisać nawet do jej rodziny. Celebrytka pokazała, jakie wiadomości dostaje jej babcia. Będziecie w szoku!

Oliwia Bieniuk urodę z pewnością odziedziczyła po swojej mamie Annie Przybylskiej. Młoda celebrytka zyskała popularność dzięki udziałowi w "Tańcu z gwiazdami". Od tamtej pory chętnie pokazuje się na czerwonym dywanie, a wszyscy bacznie obserwują, czy u jej boku nie pojawił się jakiś przystojniak. Jak sama twierdzi, jest gotowa na miłość, a najbardziej lubi, gdy mężczyźni o nią zabiegają. - Lubię być zdobywana, ale to dlatego, że jestem kobietą - wyjaśniła Oliwia w rozmowie z Plotkiem. O to nie musi się martwić, bo wielbicieli zabiegających o jej względy jest wielu. 

Oliwia Bieniuk: Nie szukam miłości na siłę

Córka Przybylskiej nie może opędzić się od wielbicieli

Oliwia już podczas udziału w "Tańcu z gwiazdami" była podejrzewana o romans ze swoim tanecznym partnerem. Celebrytka jednak zaprzeczała i zapewniała, że łączy ich tylko przyjaźń. Do tej pory córka Ani Przybylskiej nie pokazała się z żadnym przystojniakiem u boku. Jak sama twierdzi, nie szuka miłości na siłę, chociaż kandydatów na chłopaka nie brakuje. Okazuje się, że adoratorzy posuwają się nawet do tego, że wysyłają wiadomości do jej babci!

Takie wiadomości otrzymuje babcia Oliwii Bieniuk!

Oliwia postanowiła pokazać w sieci, jakie wiadomości dostaje jej babcia! Okazuje się, że jeden z wielbicieli celebrytki wysłał do niej ofertę matrymonialną, w której zaznacza, że zabiega o względy Oliwii:

Anna Przybylska

i

Autor: Anna Przybylska/Instagram Anna Przybylska
Sonda
Oliwia Bieniuk jest podobna do swojej mamy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany