Wesow

i

Autor: Wersow / Instagram

Drogi wózek

Córka Wersow będzie wożona w wózku za 17 tys. zł. Influencerka pochwaliła się nowym pojazdem

Wersow już za niedługo zostanie mamą. Influencerka pochwaliła się drogocennym prezentem, który będzie służyć jej i córeczce. Dziecięcy wózek jest istnym Ferrari wśród podobnych pojazdów dla dzieci. Cena zwala z nóg!

Weronika „Wersow” Sowa, influencerka, piosenkarka i prywatnie dziewczyna Friza z Ekipy, za niedługo zostanie mamą. Ta radosna wiadomość wprawiła w ekscytację fanów pary, którzy – podobnie jak Wersow i Friz – nie mogą się doczekać narodzin maluszka.

Wersow i Friz nie szczędzą swoim obserwatorom uroczych momentów związanych z oczekiwaniem na dziecko.

Na swoim profilu na Instagramie influencerka podzieliła się przepięknymi zdjęciami z baby shower, a także pierwszym zdjęciem USG swojej córeczki. Fanów szczególnie zainteresowała data, której dopatrzyli się na zdjęciu. Według nich datę porodu ustalono na 4 lipca. Mimo że para nie ujawniła jeszcze imienia, jakie zamierzają nadać swojemu maleństwu, często nazywają je Małą M.

Z mediów społecznościowych Wersow można wywnioskować, że influencerka jest już gotowa na przyjście dziecka. Ma spakowaną torbę do szpitala, a także urządzony pokój dla swojej córeczki. Pokój utrzymany jest w spokojnych, kojących barwach, tworząc idealne miejsce dla maluszka.

Ostatnio na Instagramie, przyszła mama zaprezentowała wózek dla córki. Sam pojazd wygląda bardzo luksusowo, a cena sprawia, że jest to istne Ferrari wśród dziecięcych wózków.

Wersow

i

Autor: Wersow / Instagram

Wózek, utrzymany w czarnym kolorze z elementami złota, emanuje stylem glamour i zapewnia nie tylko bezpieczeństwo, ale także niezwykłą estetykę.

Koszt takiego luksusowego wózka to aż 17 tys. zł za zestaw, w skład którego wchodzą gondola, spacerówka i fotelik samochodowy. Cena może wydawać się wysoka, jednak dla wielu rodziców to inwestycja w bezpieczeństwo i komfort ich dziecka. Influencerka na swoim koncie dopisała, że całość jest prezentem.

Czy zdecydowalibyście się na taką inwestycję dla swojego dziecka? Luksusowy design i wysoka cena mogą stanowić powód do zachwytu, ale również do zastanowienia się, czy taka inwestycja jest potrzebna. W końcu najważniejsze jest zapewnienie maluszkowi bezpieczeństwa i miłości, niezależnie od wyboru wózka.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany