Spowiedź aktorki

Córki opuściły Katarzynę Figurę. Gwiazda nie jest jednak sama. Kto z nią mieszka?

2022-11-24 4:36

Katarzyna Figura (60 l.) wielokrotnie powtarzała, że największą miłością jej życia są dzieci: Aleks (35 l.), Koko (20 l.) i Kaszmir (17 l.). W trakcie bolesnego rozwodu z Kaiem Schoenhalsem (56 l.) mogła liczyć na ich wsparcie. Przyszedł jednak czas, gdy dzieci wyprowadziły się z rodzinnego gniazda, a ona sama ponownie zamieszkała ze swoją matką.

Córki Figury wyjechały do Paryża

Czas leci szybko i nieubłaganie. Dziś Koko i Kaszmir, znane nam z telewizji jako małe słodkie dziewczynki, to dorosłe kobiety. Są samodzielne i opuściły Polskę. Opowiadając o swoim obecnym życiu, Katarzyna Figura nie mogła powstrzymać wzruszenia.

– Moja mapa życiowa się bardzo zmieniła. Właściwie tak już na dobre w tym roku, bo tak: Koko już od ponad roku studiuje w Paryżu reżyserię filmową, więc wyfrunęła ponad rok temu. Kaszmirka, która ją odwiedziła w kwietniu tego roku, po przyjeździe zapytała mnie, czy może kontynuować swoją edukację licealną w Paryżu i być razem z siostrą. I Kaszmirka też wyfrunęła – powiedziała Katarzyna Figura w rozmowie z Magdą Mołek (46 l.).

Z kim mieszka Figura?

Aktorka nie mieszka jednak sama. – Moje mieszkanie w Gdyni też się zmieniło. Zamieszkałam na powrót z mamą. Mama mieszkała też w Gdyni od wielu lat, ale oddzielnie, a ja z córkami, ale w pobliżu – dodała Figura, która już trzy razy zmieniła mieszkanie w Trójmieście.

Figura o nowej miłości

Zawodowo Kasia nie daje o sobie zapomnieć. A jak jest w jej życiu prywatnym? Czy w jej sercu jest jeszcze miejsce dla innego mężczyzny?

– Mam przyjaciół, których naprawdę darzę miłością, ale flirt, romans... To jest już dawno za mną. Nie wiem, co musiałoby się takiego stać… Romansuję z moim zawodem. Kamera jest moim superpartnerem. Potrafię na scenie czy przed kamerą doznać orgazmu. Takiego prawdziwego, nie tylko cielesnego, lecz przede wszystkim duchowego – wyznała.

Sonda
Czy wiedziałaś/łeś o tym, że Katarzyna Figura ma syna?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE