Figura tuli się do Frycza

i

Autor: papara07 Figura tuli się do Frycza

Katarzyna Figura tuli znanego aktora. Dopiero co się rozwiodła!

2021-09-29 5:23

Jan Frycz (67 l.) to niezwykle przystojny mężczyzna. Wiele kobiet do niego wzdycha. On od wielu lat jest wierny Małgorzacie, która jest jego trzecią żoną. Ale aktor ma też kilka żon filmowych. Jedną z nich jest Katarzyna Figura (59 l.), z którą spotkał się ostatnio w Gdyni.

Gwiazdor kina miał burzliwe życie uczuciowe. Ale przy Małgorzacie się ustatkował. Zapytany kiedyś o to, co jest dla niego najważniejsze, podkreślił bez wahania, że szczęśliwy związek, w którym jest od kilkunastu lat z Małgosią, i relacje z dziećmi. - Kiedyś śmiałem się, gdy ktoś mówił, że najcenniejszy dla niego jest czas spędzony z rodziną. A teraz widzę, że to właśnie ma sens – wyznał. Podczas festiwalu w Gdyni aktor odnawiał też relacje z kolegami po fachu. Spotkał się tam ze swoją filmową żoną Marią Hoffman, którą w „To nie tak, jak myślisz, kotku” brawurowo zagrała Katarzyna Figura. Wygląda na to, że ekranowi małżonkowie bardzo się za sobą stęsknili, bo ich powitanie było bardzo czułe. 

Przeczytaj więcej o rozwodzie aktorki: Katarzyna Figura już po rozwodzie! Opuściła sąd ze łzami w oczach

Życie rodzinne Jana Frycza jest niezwykle burzliwe. Aktor trzykrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Doczekał się sześciorga dzieci.  W trakcie studiów związał się z koleżanką, Grażyną Laszczyk. Szybko pobrali się, chociaż byli bardzo młodzi. - Byłem na drugim roku studiów i zdarzyło się... - mówił potem. Zaraz po ślubie zostali rodzicami. Na świecie pojawiła się ich córka - Gabriela. Związek nie przetrwał jednak próby czasu.  Drugą żoną Jana Frycza była dziewczyna, którą poznał jeszcze, gdy była w liceum. Agata Frycz była jego żoną przez kilkanaście lat. Para doczekała się pięciorga dzieci. Aktor skupiał się jednak na karierze. Czy to było powodem rozpadu ich małżeństwa? Trudno powiedzieć. - Trudno powiedzieć dlaczego. Dziś myślę już o tym spokojnie. W obu przypadkach rozwód był bez orzeczenia o winie, jednak zawsze to życiowa porażka. Po prostu nie dobraliśmy się. Byliśmy niedojrzali, obowiązki nas przerosły - mówił.

Trzecią żoną aktora została Małgorzata. Mówi się, że to dzięki niej jego relacje z dziećmi uległy poprawie.

Wielka rola Jana Frycza. Zagra wybitnego Polaka

Jestem szczęśliwa! Katarzyna Figura rozwiedziona

Czy masz szansę zostać szóstą żoną Michała Wiśniewskiego?

Pytanie 1 z 10
Jaką byłabyś żoną dla Michała?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany