Courteney Cox i David Arquette ogłosili separację

2010-10-12 15:22

W Hollywood bardzo długo uchodzili za wzorowe małżeństwo. Niestety ostatnimi czasy nie układało im się najlepiej. Po tym, jak nie pomogła terapia u specjalisty, Courteney Cox (46 l.) i David Arquette (39 l.) ogłosili separację.

Cox - aktorka znana przede wszystkim z roli Moniki w kultowym serialu "Przyjaciele" oraz Arquette - znany przede wszystkim z serii horrorów "Krzyk", byli małżeństwem od 11 lat. W międzyczasie na świat, w 2004 roku, przyszła ich córeczka Coco Riley.

- Podjęliśmy tę decyzję jakiś czas temu. Chcemy lepiej zrozumieć siebie i określić, czego tak naprawdę szukamy w małżeństwie i sobie nawzajem. Pozostajemy najlepszymi przyjaciółmi i odpowiedzialnymi rodzicami naszej córki. Nadal się kochamy. Mamy nadzieję, że przyjaciele, rodzina, fani i media uszanują naszą decyzję i okażą nam zrozumienie - napisali małżonkowie w oficjalnym oświadczeniu.

Przeczytaj koniecznie: Courteney Cox chodzi razem z mężem na terapię

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany