Czadoman

i

Autor: materiały prasowe

WOW!

Czadoman przybywa z gorącą premierą! „Faceci wolą zołzy”

2023-04-12 11:06

Czadoman przybywa z gorącą premierą! „Faceci wolą zołzy” – taki tytuł nosi jego najnowszy singiel! W najnowszej piosence Czadoman zaprzecza stereotypom i mówi jak jest naprawdę!

"Faceci wolą zołzy" to najnowsza propozycja muzyczna Czadoman'a. Utwór w dość żartobliwy sposób przedstawia pragnienia mężczyzny względem kobiety. Z pozoru ideał dziewczyny kojarzy nam się z miłą, grzeczną i spełniającą wszystkie oczekiwania faceta. Ale czy tak jest na pewno? No właśnie! 

W najnowszej piosence Czadoman zaprzecza tym stereotypom i mówi jak jest naprawdę! Okazuje się, że mężczyźni wolą kobiety, które mają własne zdanie, są niezależne i wiedzą jak o siebie zadbać! Monotonia nie jest dobra dla związku, a z zołzą nudy nie ma – i o tym właśnie nasz Superbohater śpiewa!

Czadoman to jeden z najpopularniejszych wykonawców muzyki disco polo. Ma na koncie mnóstwo hitów, a „Ruda tańczy jak szalona” czy „Chodź na kolana” są najchętniej granymi kawałkami w dyskotekach i klubach w całym kraju. Jego single można usłyszeć w wielu stacjach radiowych.

Sonda
Który z zespołów disco polo z lat 90. jest Twoim ulubionym?