Czego możemy spodziewać się po filmie "Kogel Mogel 4"? Fani już wydali wyrok

2021-11-09 8:52

W sieci pojawił się zwiastun filmu "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4", który nawiązuje do kultowej komedii sprzed lat! Film wkrótce trafi do kin. Znamy datę premiery! W obsadzie pojawi się m. in. Nikodem Rozbicki, Aleksandra Hamkało, Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Katarzyna Skrzynecka, Anna Mucha. Zobaczymy też zmarłych aktorów: Katarzynę Łaniewską i Pawła Nowisza. Jednak fani serii są bezlitośni! Ich opinie nie są przychylne.

Pierwsza i druga część kultowej komedii uwielbiana jest przez widzów do dziś. Pierwszy "Kogel-mogel" powstał w 1988 roku. Komedię wyreżyserował Roman Załuski, w scenariuszu pomagała mu Ilona Łepkowska. W 1989 powstała kontynuacja filmu pt. "Galimatias, czyli kogel-mogel II". A 30 lat później, w 2019, trzecia część pt. "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3". Odświeżenie produkcji po latach nie spotkało się z entuzjazmem widzów. Większość fanów uznała, że film stracił dawny klimat, a dialogi i humor w nich zawarty nie śmieszyły jak dawniej. Nie pomogła nawet obecność ekipy aktorskiej z pierwszych dwóch części, czyli m. in. Katarzyny Łaniewskiej,  Grażyny Błęckiej-Kolskiej, Ewy Kasprzyk czy Zdzisława Wardejna. Sama Łaniewska z niezadowoleniem komentowała scenariusz, zdradzając, że wycięli najlepsze sceny! Ostatnia część filmu, zatytułowana "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4" zadebiutuje w kinach 7 stycznia 2022. W serwisie YouTube pojawił się zwiastun. Fani już wystawili swoją ocenę. 

Galeria niżej: Zmarł Paweł Nowisz. Zobaczycie go w 4. części "Kogla Mogla"

ZOBACZ: Dorota Gardias poznała wynik przebadanego guza. Co teraz czeka gwiazdę TVN?

"Koniec świata, czyli kogel-mogel 4". Czego możemy się spodziewać?

Pod zwiastunem zamieszczono opis filmu: - Miłość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia… Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje jego dawna kochanka, Bożenka. Wolańska postanawia radykalnie odmienić swoje życie i znika w tajemniczych okolicznościach. Spokój Piotrusia i Marlenki burzy niespodziewana wizyta mamusi zza oceanu… A pewne bardzo kompromitujące zdjęcia uruchamiają lawinę zdarzeń. Szykuje się prawdziwy koniec świata!

Spłynęła lawina komentarzy. Znaczna część internautów nie jest przychylnie nastawiona do produkcji:

Jedyne co ten film ma wspólnego z dwiema pierwszymi częściami to tytuł i część bohaterów. A fabuła, scenariusz, dialogi i żarty to nieporozumienie. Mam nadzieję, że drugi raz widzowie się nie dadzą nabrać na nostalgię.

- "Końcem świata" to już była trzecia część tego filmu.

- No i rzeczywiście babcia Solska nie doczekała... :/ Niektóre filmy nie powinny być kontynuowane, nie ten klimat, nie te żarty...

- Trzecia część była kiepska, humor przerysowany i niekiedy żenujący jak krasnale czy policjanci. Obejrzałem w internecie i dobrze, bo nie musiałem marnować pieniędzy na seans w kinie. Na plus babcia Solska, Goździkowa czy Marlena. Czwarta część nie zapowiada się lepiej.

- Nie obejrzę 3 części i tej tym bardziej. Po prostu są rzeczy których nie powinno się ruszać i tyle.

Sonda
Koniec świata, czyli Kogel-Mogel 4. Wybierzesz się na film do kina?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE