Czy Paltrow chce coś ukryć? (galeria!)

2009-02-06 13:35

Gwyneth Paltrow (37 l.) twierdzi, że stara się zminić swój oziębły medialny wizerunek, ale nie wierzymy, że jej się to uda. Co ona wyprawia?

Paltrow wyraźnie nie ma pomysłu na swój image. Potrafi tylko opowiadać w wywiadach, że nie rozumie, dlaczego media przedstawiają ją jako chłodną i wyniosłą osobę. Nie robi jednak nic, by to zmienić. Mamy najnowsze zdjęcia aktorki, jak stara się ukryć przed fotografami. Czy ona nie wie, że to tylko rozbudza ich ciekawośc i prowokuje do kolejnych zdjęć?

A może aktorka stara się ukryć zły nastrój albo co gorsza jakąś operację plastyczną twarzy? Wolimy nawet tak nie myśleć, ale wszystko jest możliwe.

Jedym z pomysłów Paltrow na ocieplenie wizerunku są tylko wywiady i ostatnio program kulinarny, który ma poprowadzić. Naszym zdaniem byłoby jednak lepiej, gdyby po prostu więcej się uśmiechała, rozdawała od czasu do czasu autografy fanom i po prostu - wyszła do zwykłych ludzi.

Liczymy na to, że kiedyś tak się stanie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają