Dagmara Kajdel: Seks w wannie, czemu nie!

i

Autor: Materiały prasowe

Gwiazda szczerze o seksie!

Dagmara Kajdel zdradza, co ją kręci: Seks w wannie, czemu nie!

Dagmara Kajdel gwiazda muzyki dance, prezenterka telewizyjna i bizneswoman przyznaje, że od dawna jest w związku, pełnym zaufania i miłości. Artystka twierdzi, że życiowa stabilizacja sprzyja także relacjom intymnym. Piosenkarka nie ukrywa, że najbardziej kręci ją seks w wannie.

Gwiazda muzyki dance Dagmara Kajdel szczerze o seksie

Piękna i niezwykle kobieca Dagmara Kajdel, znana także po prostu jako Dagmara, wylansowała takie hity jak: „Zakochana w Tobie”, „Gorzko słodka”, „Od nocy do rana”, „Tylko przy Tobie”. Jej romantyczna dusza ujawnia się nie tylko w śpiewanych przez nią utworach, ale także w życiu prywatnym. Na miłosne uniesienia swojego wybranka najchętniej zaprasza do łazienki. - Seks, który połączony jest z uczuciami, z miłością i wzajemnym szacunkiem jest naprawdę piękną i ważną sprawą. Doświadczam właśnie tego w moim obecnym związku. Jeżeli kogoś kocham i z nim żyję, staram się czynnie brać udział w tej sferze. Czasem w grę wchodzą pikantne rzeczy. Nie ukrywam, że nie lubię się nudzić w łóżku, chociaż uważam, że są również inne ciekawsze miejsca do miłosnych zabaw - mówi „Super Expressowi” Dagmara, która zdradza nam, że uwielbia wspólne kąpiele z ukochanym. To bardzo zbliża i buduje relacje.

Dagmara Kajdel wprost: Wspólna kąpiel jest naprawdę przyjemna

- Kiedy mamy z partnerem więcej czasu, a na dodatek zostajemy sami w domu chętnie oddajemy się wspólnym kąpielom w wannie. Dbam o odpowiedni nastrój, rozpalając w łazience zapachowe świece, a później możemy się wzajemnie relaksować i kochać. Wspólna kąpiel jest naprawdę przyjemna. Wytwarza się podczas niej wyjątkowa bliskość, a gorąca woda pobudza zmysły i rozluźnia ciało. Do tego winko i fajna muzyka w tle i „hulaj dusza, piekła nie ma” - uśmiecha się tajemniczo wokalistka.

Podkreśla jednak, że do udanego współżycia przyczynia się także codzienność. - Uważam, że związek, na którym nam zależy trzeba pielęgnować. W mojej obecnej relacji niczego mi nie brakuje. Jest mi dobrze. Doceniam to, co mam. Partner rozumie moje pasje, akceptuje moja pracę i nie robi scen zazdrości o częste wyjazdy na koncerty. Przy swoim mężczyźnie czuję się stuprocentową kobietą. Daje mi poczucie bezpieczeństwa i akceptacji. To ma również pozytywny wpływ na nasze życie intymne - zauważa gwiazda, która nie samą miłością żyje. Dagmara ma też wiele planów zawodowych. Już myśli o kolejnej piosence dla swoich fanów, przed nią także wiele innych wyzwań, nie tylko w Polsce.

Sonda
Czy osoby homoseksualne powinny bać się wojska?
Nasi Partnerzy polecają