Danuta Martyniuk gwiazdą "Pytania na śniadanie"! Widzom opadły szczęki! [ZDJĘCIA]

2022-05-16 17:10
Danuta Martyniuk gwiazdą programu Pytanie na śniadanie
Autor: AKPA Danuta Martyniuk gwiazdą programu "Pytanie na śniadanie"

W ubiegłym tygodniu Zenon Martyniuk pojawił się na gali "Osobowości i Sukcesy 2022". Towarzyszyła mu żona, która z miejsca przyciągnęła uwagę wszystkich zgromadzonych i nie mogła opędzić się od fotoreporterów. Danuta Martyniuk przeszła zjawiskową metamorfozę, która zrobiła ogromne wrażenie na internautach. Teraz żona króla disco-polo była gwiazdą programu "Pytanie na śniadanie". Niejednemu opadła szczęka!

Danuta Martyniuk nie cieszy się tak dużą sympatią Polaków, jak jej mąż Zenon. Wyjątkowo szerokim echem w mediach odbijały się pyskówki, w które wdawała się w internecie broniąc kolejnych wybryków krnąbrnego syna, każąc wszystkim "pozamykać te mordy". Nie obyło się też bez krytyki wyglądu żony króla disco-polo. Pod jednym z jej zdjęć internauta zastanawiał się, "gdzie Zenek miał oczy". Danusia postanowiła rozwiać jego wątpliwości i odpisała mu, że "w d*pie".

Krytyka wyglądu mocno dotknęła Danutę, która postanowiła wziąć się za siebie i osiągnęła sukces! Po zdjęciach z gali "Osobowości i Sukcesy 2022" o żonie Zenka znowu zrobiło się głośno. Wielu przyznaje, że choć nie darzy jej szczególną sympatią, to jej metamorfoza robi ogromne wrażenie. Gratulują jej tak spektakularnej przemiany. Przez zamieszanie, jakie się wokół niej zrobiło, dostała zaproszenie do programu "Pytanie na śniadanie". Żona Zenka ugościła dziennikarzy w swoim domu w Białymstoku i opowiedziała o walce z dodatkowymi kilogramami, do której skłoniły ją niepochlebne komentarze internautów.

- Komentarze były bardzo niepochlebne na mój temat..., że wyglądam jak mama Zenka, coś takiego. Postanowiłam, że przejdę metamorfozę i chyba się udało - powiedziała skromnie Danusia.

Nie da się ukryć, że sukces jest spory, bo żona Zenka schudła aż 15 kilogramów. Z niezwykłą szczerością wyznała, że przyczyną jej otyłości były słodycze.

- Czytając książkę, potrafiłam trzy czekolady zjeść (...). Od listopada, to był koniec października, schudłam 15 kilogramów. Ograniczyłam jedzenie (...), odstawiłam ziemniaki, pieczywo tylko ciemne, a przede wszystkim słodycze. Ja potrafiłam zjeść naprawdę masę słodyczy. Ciasta, czekolady... to było u mnie na porządku dziennym, że pochłaniałam to po prostu - powiedziała na antenie TVP.

Danuta przyznaje, że zwiększyła też aktywność fizyczną.

- Przypomniałam sobie kiedyś, jak dojeżdżałam do pracy z Bielska Podlaskiego (...), to ja potrafiłam zrobić jeszcze kilka ćwiczeń w domu i miałam czas na to (...) Także postawiłam na takie ćwiczenia z internetu, na brzuch. Okazało się, że metamorfoza spodobała się również Zenkowi. "Mówi, że super, że schudłam, że dobrze wyglądam" - chwali się Danuta.

Zobaczcie na zdjęciach niżej, jak teraz wygląda odmieniona Danuta Martyniuk! Niejednemu opadnie szczęka!

Sonda
Podoba Ci się Danuta Martyniuk w takim wydaniu?
Daniel Martyniuk chciał kupić kokainę w sklepie spożywczym
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE