Martyniukowie

i

Autor: AKPA/Baranowski Martyniukowie

A to zaskoczenie!

Danuta Martyniuk korzysta z medycyny estetycznej? Żona Zenka wyjawiła, jak dba o siebie

2022-10-18 14:17

Żona Zenka Martyniuka (53 l.) ostatnio podbija polski show-biznes. Danuta (55 l.) wygląda rewelacyjnie, gdyż niedawno przeszła sporą metamorfozę. Okazuje się, że celebrytka postawiła nie tylko na dietę i ćwiczenia, ale także korzysta z medycyny estetycznej.

Zenek z pewnością pęka z dumy patrząc na przemianę swojej ukochanej żony Danuty. Celebrytka coraz częściej pojawia się w telewizji i na różnych eventach. W ostatnim czasie przeszła spektakularną metamorfozę i wygląda rewelacyjnie. Schudła aż 15 kilogramów. Nie dopuszczę do efektu jo-jo. Mam nadzieję, że już taka zostanę – powiedziała Martyniukowa w "Pytaniu na śniadanie", gdzie pokazywała jak gotuje swoje popisowe dania. Teraz okazało się, że to zasługa nie tylko diety i ćwiczeń.

Jakie zabiegi stosuje Danuta Martyniuk?

Żona Zenka jakiś czas temu ujawniła, jak zrzuciła zbędne kilogramy. - Ograniczyłam jedzenie. Teraz jem pieczywo tylko ciemne, odstawiłam ziemniaki, a przede wszystkim słodycze… Potrafiłam jeść mnóstwo ciasta i czekolady. Wręcz to pochłaniałam. Czytając książkę, zjadałam dwie, trzy czekolady – wyznała w „Pytaniu na śniadanie”. Zdradziła też, że korzysta z zestawu ćwiczeń znalezionych w Internecie. Ostatnio pojawiła się na imprezie jednej z klinik medycyny estetycznej i została zapytana, jakie zabiegi stosuje. - Bardzo lubię masaże na ciało, na twarz. Bardzo lubię zabiegi na twarz. Zobaczę, co jest w ofercie i na pewno będę z tego korzystała - powiedziała Danuta w rozmowie z Jastrząb Post. 

Zenek Martyniuk w wywiadzie przed Sylwestrem Marzeń Dwójką zdradził, dlaczego Danuta Martyniuk nie wystąpiła w jego najnowszym teledysku!
Sonda
Jesteś fanem Zenka Martyniuka?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany