Daria Widawska

i

Autor: AKPA/Baranowski Daria Widawska

Daria Widawska pokonała paniczny lęk. Namówił ją do tego mąż

2022-08-18 16:00

Daria Widawska (45 l.) nie ma zbyt wielu obowiązków zawodowych, może więc sobie pozwolić na dłuższe wakacje. I to właśnie podczas podróży po Europie, aktorka pokonała swój wielki lęk. Wszystko za namową swojego męża.

Daria Widawska korzysta ze słonecznego lata ile tylko może. Miesiąc temu świetnie bawiła się nad polskim morzem, gdzie była razem ze swoją przyjaciółką Agnieszką Dygant. Aktorki przyjaźnią się od dawna i niemal co roku planują sobie wspólny wyjazd nad Bałtyk. To już prawie tradycja. Teraz Daria wybrała się z rodziną w podróż po Europie. Wracając do Polski zahaczyła o Austrię, gdzie zrobiła coś, co wymagało od niej sporej odwagi. 

Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk w scenie seksu

Daria Widawska pokonała swój lęk

Daria postanowiła spędzić chwilę w Austrii. Alpy aż się proszą, żeby wejść na szlaki i zdobyć okoliczne szczyty. Większość skorzystałaby z takiej możliwości, ale dla Widawskiej to wcale nie jest miła perspektywa. Okazuje się, że aktorka cierpi na lęk wysokości i unika chodzenia po górach. Jednak dla swojego męża zrobiła wyjątek. To on namówił ją, żeby weszła na szczyt Hafelekarspitze w Alpach Wschodnich, który ma 2 334 m. Nie była jednak tym zachwycona, co napisała na Instagramie:

Ja nie wiem jak mój mąż mnie na to namawia, ale znów jestem na wysokości, która sprawia, ze nie czuję się komfortowo. Lęk wysokości pozwolił mi doczłapać się tylko do tej ławki, a i tak jestem szczęśliwa, że tu siedzę💪", napisała. 

Sonda
Lubisz chodzić po górach?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE