Daria Widawska

i

Autor: WBF

Znamy słabość Darii Widawskiej. Czasem nie potrafi się powstrzymać! "To jest takie napadowe"

2021-11-16 17:15

Aktorka Daria Widawska o dietach może rozmawiać godzinami. W ostatnim wywiadzie przyznała, że stara się odżywiać zdrowo i regularnie. Celebrytka z uśmiechem opowiedziała, że uwielbia słodycze i czasem zdarza jej się nieco przesadzić z ilością spożywanego cukru w diecie. Mimo to, uznaje siebie za smakosza i nie chce rezygnować z niezdrowych pyszności.

Na premierze książki Joanny Brodzik pt. „Umami” pojawiła się jej przyjaciółka z planu serialu „Magda M.” Daria Widawska. Aktorka postanowiła wesprzeć koleżankę po fachu w tym wyjątkowym dla niej dniu. W rozmowie z Plejadą, Daria przyznała, że nie gotuje w domu, lecz zawsze stara się zdrowo i regularnie odżywiać. W tym przypadku najlepiej sprawdza się u niej catering.

Daria Widawska miała TYLKO JEDNEGO FACETA

Zobacz wyżej GALERIĘ: Daria Widawska oszpeciła się dla roli u Vegi

Daria Widawska ma słabość do słodyczy

W ostatnim wywiadzie aktorka przyznała, że bardzo lubi słodycze. Daria Widawska ma świadomość, że słodkości w nadmiarze mogą szkodzić, zarówno utrzymaniu zgrabnej figury, jak i kondycji zdrowotnej. Pomimo tego, zdarzają jej się „napady”, które kończą się opróżnieniem całego pudełka czekoladek.

„Mam słabość do słodyczy... Ale bywa, że czasami, okresowo mam silną wolę i potrafię ich nie jeść. (...) Czasem przez jeden dzień, czasem dwie godziny, a czasem miesiąc. Raz udało mi się nie jeść przez dwa miesiące. A potem jest taki napad. Mój kolega powiedział mi kiedyś: „Wyobraź sobie, jestem w stanie zjeść całą tackę Ptasiego Mleczka na raz”. A ja mówię „tackę?” On: „No nie mów mi, że dwie tacki (czyli całe opakowanie)” Ja odpowiedziałam: „Jedno?” Więc to jest takie napadowe. A potem mówię „nie idź tą drogą”” – wyznała Widawska.

Aktorka nie ukrywa, że lubi smakować życie. Dosłownie. Trzeba przyznać, że mimo słabości do słodyczy, dalej wygląda świetnie!

„Dla mnie smakowanie życia, smakowanie jedzenia, radość z tego - bo jestem smakoszem, jest na pierwszym miejscu. Na drugim jest mega zdrowy tryb życia, oczywiście, staram się. Jem dobre jajka - jeżeli już je jem, ale rzadko, staram się nie jeść zbyt dużo mięsa, a jeśli już je jem, to zwracam uwagę na to, żeby to było mięso ze wsi, a nie z supermarketu” – podsumowała.

Daria Widawska w 39 i pół tygodnia

i

Autor: Materiały Prasowe
Sonda
Czy Daria Widawska to dobra aktorka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE