Dawno niewidziana Alicja Bachleda-Curuś przyłapana w Krakowie. Kim jest ten mężczyzna? ZDJĘCIA

2021-12-30 5:10
Tatuś pilnuje Alicji Bachledy-Curuś
Autor: ART SERVICE Tatuś pilnuje Alicji Bachledy-Curuś

Na co dzień mieszka w Los Angeles, ale nie wyobraża sobie, by spędzać święta i Nowy Rok z dala od bliskich. Alicja Bachleda-Curuś (38 l.) po miesiącach rozłąki z najbliższymi zawitała do Polski i nadrabia ten stracony przez pandemię i odległość czas. A jej tata Tadeusz (75 l.) nie odstępuje jej na krok.

Alicja Bachleda-Curuś w kocha polską zimę. I gdy przed rokiem nie mogła wybrać się do Polski, pojechała do Colorado, by tam jeździć na nartach. W sieci napisała wtedy, że pozazdrościła Polakom śnieżnej aury. Przez pandemię i mnóstwo zajętości w USA, Alicja Bachleda-Curuś przez długo nie mogła przyjechać do kraju. Dlatego tym chętniej spakowała walizki i przyleciała do ukochanego Krakowa na tegoroczne święta. I, jak widać, nie może nacieszyć się rodziną, bo są nierozłączni.

NIE PRZEGAP: Hubert Urbański awanturuje się na środku ulicy?! Co tam się działo? ZDJĘCIA

Razem z tatą aktorka wybrała się na spacer po naszej dawnej stolicy, zerknęli na świąteczne bazarki, wpadli do restauracji, by zjeść typowo polski posiłek, za którym z pewnością Alicja bardzo tęskniła. A na koniec poszli na mszę do kościoła. Pan Bachleda-Curuś nie odstępował córki na krok. Widać, że też bardzo się za nią stęsknił. 

ZOBACZ TAKŻE: Doda półnaga na totalnym mrozie. Jak ona się ubrała! ZDJĘCIA

Ale możliwe, że w najbliższych miesiącach Alicja będzie częściej bywała w kraju. W nowym roku do kin trafi nowy film "8 rzeczy, których nie wiecie o mężczyznach", w którym nasza zagraniczna gwiazda gra główną rolę. To może być jej rok! 

Edyta Górniak doświadczyła bolesnej zdrady. Szczere wyznanie o miłości
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE