Maciej Zakościelny przyłapany w klubie! Co on tam wyprawiał?!

i

Autor: papara18

Zdjęcia paparazzi

Dawno niewidziany Maciej Zakościelny szaleje w klubie! Zmienił się nie do poznania. Wygląda jak młodzieniaszek

2023-08-10 10:05

Maciej Zakościelny (43 l.) swego czasu był w Polsce bardzo popularnym aktorem. Jego gwiazda nieco przygasła, ale wciąż jest osobą rozpoznawalną. Dawno go nie widzieliśmy, dlatego widok Zakościelnego w klubie tym bardziej zdziwił niektórych. Maciej szaleje w klubie, aż miło! Zmienił się nie do poznania. Czapeczka z daszkiem, rozpięta koszula... Wygląda jak młodzieniaszek! Galeria zdjęć poniżej.

Maciej Zakościelny to jeden z najpopularniejszych aktorów w Polsce. Swego czasu był osobą bardzo rozpoznawalną i chętnie braną do licznych produkcji. Największą sławę przyniosła mu rola w filmie "Tylko mnie kochaj", ale też angaż w serialu TVN Kryminalni. Zresztą na koncie również wiele innych występów w serialach czy filmach. Prywatnie od 2014 roku jest związany z modelką Pauliną Wyką, z którą ma dwóch synów, Borysa i Aleksa. Ostatnimi czasy o Zakościelnym było raczej cicho, aż do teraz, kiedy paparazzi uchwyciły jego wypad na kluby w Warszawie. Maciej Zakościelny pojawił się na imprezie w czapce z daszkiem i rozpiętą koszulą, wyglądał jak młodzieniaszek! 43-letni aktor zupełnie się nie hamował i szalał na parkiecie, aż miło popatrzeć.

Dawno niewidziany Maciej Zakościelny szaleje w klubie! Zmienił się nie do poznania

Maciej Zakościelny bawił się w klubie Sen przy ul. Wioślarskiej w Warszawie. Ci, którzy go tam przyuważyli, mogli się nieźle zdziwić, bo aktor zmienił się nie do poznania. Niczym nastolatek pląsał na parkiecie, a fani, którzy byli tego dnia na tej samej imprezie, być może daliby radę namówić go na wspólne zdjęcie czy chwilę pogawędki. Obecność Zakościelnego w warszawskim lokalu nie umknęła także paparazzi, którzy uchwyciły szaleństwa aktora na parkiecie. Zobaczcie galerię zdjęć!

Galeria zdjęć powyżej: Dawno niewidziany Maciej Zakościelny szaleje w klubie! Zmienił się nie do poznania. Wygląda jak młodzieniaszek

Sonda
Maciej Zakościelny. Lubisz tego aktora?
Maciej Zakościelny zdradził nam jakim jest ojcem