Dlaczego Joanna Przetakiewicz rozstała się z Janem Kulczykiem?

i

Autor: AKPA

Dlaczego Joanna Przetakiewicz rozstała się z Janem Kulczykiem? Oto SEKRETY, jakie skrywali przed światem

2022-02-01 10:51

Joanna Przetakiewicz (55 l.) i Jan Kulczyk (+65 l.) tworzyli parę przez dziesięć lat. Uchodzili za dobrze dobranych, a ich rozstanie wzbudziło spore emocje - nikt nie spodziewał się, że między nimi dzieje się coś niedobrego. Jaka jest prawda - jakie tajemnice skrywali partnerzy?

Jaki był związek Joanny Przetakiewicz i Jana Kulczyka?

Joanna Przetakiewicz to projektantka i właścicielka marki "La Mania". Wraz z miliarderem, Janem Kulczykiem, tworzyli parę przez niemal dziesięć lat. Uchodzili za dobrze dobranych, dlatego wieść o ich rozstaniu wstrząsnęła światem show-biznesu. Dotychczas Joanna Przetakiewicz była dość oszczędna w słowach, jeśli chodzi o tę relację, choć nie omieszkała opowiedzieć o tym, co dał jej biznesmen

Nie jest także tajemnicą, że projektantka bardzo przeżyła śmierć byłego partnera, która nastąpiła półtora roku po ich rozstaniu. Przetakiewicz opowiadała niegdyś, że dwa miesiące po pogrzebie ekswybranka brała udział w Fashion Weeku w Nowym Jorku, jednak nie potrafiła cieszyć się z tego, co ją otaczało, choć kocha świat mody.

Tym razem podczas rozmowy z Żurnalistą zdecydowała się na zdradzenie tajemnic ich związku. Okazuje się, że choć nie dawali tego po sobie poznać, ich relacja daleka była od idealnej. Mimo to, jak zadeklarowała, "zawsze stawiała go przed sobą", szanowała i podziwiała.

Co było powodem rozstania Przetakiewicz i Kulczyka?

Joanna Przetakiewicz przyznała, że ona i Jan Kulczyk czuli się "umęczeni" trybem życia, który prowadzili - zdarzało się, że bywali jednego dnia w trzech krajach. Ponadto projektantka całym sercem angażowała się w pracę i zdecydowała się na otworzenie "La Manii", przez co, choć biznesmen był dla niej ważny, nie mogła poświęcać mu zbyt wiele czasu. 

W rozmowie z Żurnalistą Przetakiewicz wyznała, że zależało jej na stworzeniu czegoś własnego, gdyż od zawsze ceniła sobie niezależność. Okazuje się, że burzliwa była nie tylko młodość projektantki, ale i jej związek.

Partnerzy poczuli, że przez nadmiar obowiązków sytuacja zaczęła się "zagęszczać", a każde z nich chciało prowadzić własny biznes i odnosić sukcesy na polu zawodowym - nie byli gotowi do poświęcenia kariery dla tej relacji.

"My byliśmy tak zajęci, że takie życie potrafi cię przepalić" - wyjaśniła.

Przetakiewicz i Kulczyk prowadzili firmy, które pochłaniały większość ich czasu, dlatego trudno byłoby im znaleźć czas dla siebie nawzajem.

"Często jest tak, że mężczyźni, którzy mają wybitną karierę, wolą, kiedy ich żony nie pracują, ponieważ oni chcą mieć tę drugą stronę, która się dostosowuje" - zauważyła projektantka. Dodała również, że w takim przypadku partnerka jest "wsparciem, a nie współzależnością, wyzwaniem, bo tego wszystkiego staje się już za dużo". 

Spodziewaliście się, że to brak czasu stał się powodem rozstania Przetakiewicz i Kulczyka?

Przypominamy, jak prezentowali się razem Jan Kulczyk i Joanna Przetakiewicz

Sonda
Czy byłbyś/byłabyś w stanie poświęcić karierę dla partnera/partnerki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE