Doda chce zgody z Małgorzatą Rozenek? "Nie musiałaby kopiować mojego stylu..."

2018-09-17 10:10
Doda, Małgorzata Rozenek
Autor: AKPA|Instagram Doda/AKPA

Doda (34 l.) skorzystała z okazji i dopiekła obecnej żonie swojego byłego męża, Małgorzacie Rozenek-Majdan (40 l.). W najnowszym wywiadzie, wokalistka poruszyła temat kopiowania jej stylu przez Perfekcyjną. Jedna co zaskakuje najbardziej, jej wypowiedź wskazuje na to, że chciałaby, żeby między nimi panowała przyjazna atmosfera!

Kilka tygodni temu, Doda wyznała, że jej były mąż, Radosław Majdan podczas oficjalnych imprez udaje, że jej nie zna. Wokalistka doszukuje się w tym winy jego obecnej partnerki, Małgorzaty Rozenek-Majdan. W najnowszym wywiadzie, powróciła do tematu, nie szczędząc gorzkich słów byłemu mężowi. 

- Przechodziłam przez różne etapy. Najpierw było mi trochę przykro. Potem byłam zdziwiona, że Radek dał sobie odebrać tożsamość. A teraz zwyczajnie mnie to bawi - mówi w "Twoim Imperium". W kolejnej części wypowiedzi, Doda odniosła się do kopiowania przez Małgorzatę jej stylu. - Myślę, że gdyby jego obecna żona pogodziła się z tym, że ja również byłam żoną Radka, miałaby świetny układ. Nie musiałaby kopiować mojego stylu, bo mogłabym oddać jej swoje ciuchy za darmo - kończy wokalistka.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE