Doda POUCZA MAJDANA I OJCA ROZENEK! Tak komentuje wojny Rusin-Rozenek

2018-09-14 13:33
Doda
Autor: Kurnikowski/AKPA

Na jej komentarz media czekały od czterech dni. Doda w końcu zabrała głos w sprawie konfliktu Małgorzaty Rozenek i Kingi Rusin. Przy okazji oberwało się jej byłemu mężowi i ojcu Małgorzaty Rozenek. Co powiedziała Doda?

Konflikt Małgorzaty Rozenek i Kingi Rusin stał się prawdziwą telenowelą, w której wciąż pojawiają się nowi bohaterowie, którzy mają coś ważnego do powiedzenia. Na komentarz Dody czekaliśmy od wtorku. Gwiazda nie chciała angażowac się w konflikt. Ale miarka przebrała się, gdy Radosław Majdan i ojciec Rozenek, zdaniem Dody, bezpardonowo zaatakowali Kingę.

Radek na swoim Instagramie zarzucił Rusin brak klasy, oskarzył o hipokryzję, noszenie futer i chęć wypromowania na nazwisku Rozenek "niszowych kosmetyków". Stanisław Kostrzewski natomiast dziś w prasie określił Rusin jako osobę toksyczną i porównał ją do żmij i gadów. Doda nie wytrzymała.

- Zauważyłam, że branża, która wspiera Rusin nie obraża personalnie Rozenek. Natomiast ci, którzy wspierają Rozenek (głównie rodzina), robią to w kierunku Rusin notorycznie. Wyzywanie jej od obrzydliwych, toksycznych osób na Instagramie czy na łamach gazety, nie jest w porządku. Wolę przeczytać mocne argumenty niż wyzwiska kierowane w kierunku kobiety przez mężczyzn. Jak ona ma sama odpierać ten atak? - napisała Doda na Instagramie.

Doda komentuje konflikt Rusin vs. Rozenek
Autor: instagram.com
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE