Doda

i

Autor: Akpa

Tylko u nas!

Doda chciała popełnić samobójstwo. Śpiewa o tym na płycie. Jej słowa porażają! [WIDEO]

2022-10-26 4:00

Za Dodą (38 l.) kilka bardzo trudnych lat. W czasie małżeństwa z Emilem Stępniem (45 l.) podupadła na zdrowiu psychicznym. Do tego stopnia, że dopadła ją depresja i miała myśli samobójcze. O jednym i o drugim piosenkarka śpiewa na swojej nowej płycie. A jej słowa porażają!

Do sklepów trafiła długo wyczekiwana płyta Dody pod tytułem „Aquaria”. Krążek cieszy się ogromnym powodzeniem i już przed premierą uzyskał status złotej płyty. Gwiazda jak zawsze sama napisała teksty swoich piosenek i potraktowała je jak swój pamiętnik. Choć jej nowe utwory są bardzo taneczne, Rabczewska w większości śpiewa o smutnych rzeczach, bowiem rozlicza się w nich z przeszłością. W dyskotekowej piosence „Bez ciebie chcę żyć wiecznie” śpiewa m.in. o tym, że... chciała się zabić.

– Najtrudniej i najdłużej pisałam właśnie tę piosenkę. Pewnie dlatego, że jest ona o... samobójstwie – wydusiła Doda z trudem podczas wywiadu z „Super Expressem”.

Nie jest tajemnicą, że małżeństwo z Emilem Stępniem wyniszczyło ją psychicznie. W najgorszym momencie związku Doda myślała nawet, by spowodować wypadek drogowy, w którym zginie... W piosence śpiewa natomiast o tym, że chciała skoczyć z okna.

„To dla mnie za dużo. To był nasz ostatni raz. Nie pozwalasz odejść. Po co ta cała gra? Znów umieram w sobie. Tyle mam po tobie. Skoczę, uwolnię nas” – słyszymy w piosence "Bez ciebie chcę żyć wiecznie".

Potrzebujesz pomocy? Nie jesteś sam!

Jeżeli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych:

800 70 2222 - CAŁODOBOWY - Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym

800 12 12 12 - CAŁODOBOWY - Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka

116 111 - CAŁODOBOWY - Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży

116 123 - CAŁODOBOWY - Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych

112 - CAŁODOBOWY - Numer alarmowy w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia

Doda śpiewa o samobójstwie i... seksie
Nasi Partnerzy polecają