Edward Miszczak

i

Autor: Akpa Edward Miszczak

Znamy szczegóły

Oto nowa ulubienica Edwarda Miszczaka w Polsacie. Kolejny program właśnie stał się faktem

2023-06-09 11:15

Doda (39 l.) ma powód do radości. Polsat ogłosił właśnie, że ruszyły zdjęcia do nowego programu o życiu wokalistki. Nagrania do "Doda: Dream Show" już się rozpoczęły i potrwają przez cztery miesiące. Widzowie zobaczą, jak ich idolka przygotowuje się do wielkich koncertów, a także jak wygląda jej życie poza sceną. To kolejny show zrealizowany dla Polsatu. Na korytarzach Polsatu mówi się, że Doda jest nową ulubienicą Edwarda Miszczaka.

"Doda. Dream Show" - o czym będzie? Kiedy premiera? Ile odcinków?

Właśnie ruszyły zdjęcia do nowego programu Polsatu "Doda. Dream Show". Liczący 8. odcinków program będzie opowiadał o Dorocie Rabczewskiej. "Rozpoczynamy zdjęcia do nowego programu „Doda. Dream Show” 🔥🔥🔥 Tym razem kamery będą towarzyszyć artystce przez niemal cztery miesiące, podczas których będziemy obserwować przygotowania do serii koncertów. Widzowie poznają współpracowników i przyjaciół Dody, zobaczą ją w pracy i w życiu prywatnym 🎬 Efekty już jesienią w Polsacie" - czytamy na oficjalnym profilu Polsatu.

Jak informuje Pomponik, finał show będzie spektakularny. "Na koniec będziemy świadkami serii ekskluzywnych koncertów, na które bilety będą dostępne w otwartej sprzedaży" - czytamy. 

Ważną częścią programu będą fani Dody. - Na kształt programu wpływ będą mieli także fani oraz obserwatorzy Dody w social mediach, z którymi interakcje są istotnym elementem show - zdradza Pascal Litwin, producent kreatywny z ramienia Polsatu w rozmowie z Pomponikiem. Premiera "Doda. Dream Show" we wrześniu w Polsacie!

Ostatni program z Dodą w roli głównej - "Doda. 12 kroków do miłości" zrealizowany dla Polsatu okazał się hitem. Czy tak samo będzie z "Doda. Dream Show"? Fani już nie mogą doczekać się pierwszego odcinka. Edward Miszczak bardzo liczy na ten format, a sama Doda jest aktualnie jedną z największych gwiazd stacji. 

Doda ma swoje drugie pięć minut: „Zapłaciłam wysoką cenę za szczerość”
Sonda
Obejrzysz "Doda. Dream Show"?
Listen on Spreaker.