Doda, Nergal

i

Autor: Kurnikowski/AKPA; Piętka Mieszko/AKPA

Spotkanie po latach

Doda i Nergal na gali Fryderyków. Wspólnej sweet foci raczej nie będzie

2023-04-18 13:19

Doda (39 l.) i Nergal (45 l.) wezmą udział w tegorocznej gali rozdania Fryderyków. To jedna z niewielu okazji, by artyści z tak odległych gatunkowo światów muzycznych, zagrali na jednej scenie. Internauci zastanawiają się, jak będzie wyglądać spotkanie pary po latach, Doda nie pozostawia jednak złudzeń w tej kwestii.

Tegoroczne Fryderyki mają być jednocześnie wielkim widowiskiem muzycznym, w którym udział wezmą artyści reprezentujący wiele gatunków muzycznych obecnych ma polskiej scenie. Wydarzenie będzie miało miejsce się w Gliwicach, a wejściówki na koncert są ogólnodostępne. To chyba jedyna taka impreza w Polsce, gdzie na jednej scenie będzie można zobaczyć m.in: T.Love, Mroza, Sarę James, Julię Wieniawa, Szczyla, Smolastego oraz... Behemotha.

Doda na Gali Fryderyków 2023 z muzyczną niespodzianka dla fanów

Na gali nie zabraknie też Dody. Jej płyta "Aquaria", niezwykle ciepło przyjęta i przez publiczność i przez branżę, jest nominowana do nagrody w kategorii "Najlepszy album roku - pop". Poza tym piosenkarka zdradziła, że szykuje dla swoich fanów muzyczną niespodziankę. Pod postem zaroiło się od gratulacji i pytań. Niektóre dotyczyły potencjalnego spotkania artystki z byłym narzeczonym, który wraz z Behemotem ma również wystąpić na gali. Ktoś zasugerował wręcz wokalistce wspólna fotkę z imprezy. Komentarz nie spotkał się z entuzjazmem Doroty. Odpowiedziała wprost, nie bez złośliwości, skierowanej do byłego: "Ma wystarczająco ze mną ze szpitala".

Doda i Adam "Nergal" Darski rozstali się lata temu. Dorota miała złamane serce

Przypomnijmy, że Dorota Rabczewska i Adam Darski byli jedną z najbardziej zdumiewających par naszego show-biznesu. Ona - popowa wokalistka z lekko rockowym zacięciem, on - lider jednej z najmroczniejszych grup polskiej scenie metalowej. Połączyło ich uczucie, na tyle silne, że gdy okazało się, że Nergala dotknęła bardzo ciężka choroba, Dorota niemal stanęła na głowie, by mu pomóc. I pomogła, jemu, i wielu innym osobom czekającym na przeszczep szpiku kostnego. Po jej apelu fundacji DKMS przybyło bardzo wielu potencjalnych dawców. Książę metalu wyzdrowiał, związek rozpadł się, a dziewczyna długo jeszcze leczyła złamane serce. Nie może więc dziwić, ze nie ma ochoty na spotkania z byłym narzeczonym, a tym bardziej na wspólne fotografie.

Zobacz galerię: Doda dla Darka uczy się gotować

Skandal na Gali Empiku! Doda niedopuszczona do głosu! "Czuje się jak niechciany gość"
Sonda
Czy Doda powinna zdobyć Fryderyka za Aquarię?