Stylizacje Dody w Sopocie

i

Autor: Akpa

Błyszczała i to dosłownie

Doda ma diamenty na zębach i kosmicznie drogą sukienkę. Szczęki wam opadną na jej widok

2023-05-28 14:11

Doda (39 l.) lubi błyszczeć i to dosłownie. Nie inaczej było podczas piątkowego Polsat SuperHit Festiwalu. Artystka pojawiła się na scenie w lśniącej i bajecznie drogiej sukience od Dolce & Gabbana. A że lubi się świecić od stóp po czubek głowy, to nawet na zęby przykleiła sobie diamenciki. Znamy cenę i mamy zdjęcia.

Doda podczas Polsat SuperHit Festiwalu w Sopocie miała wyjątkowo dużo wyzwań. Artystka pojawiła się tam w dwóch rolach - gwiazdy i prowadzącej. Na scenie zaprezentowała się w aż 6 różnych stylizacjach, jednak największą furorę zrobiła w srebrnej mini od Dolce & Gabbana projektu Kim Kardashian (43 l.). Całość stylizacji dopełniały diamenty, które przykleiła sobie do zębów. Kreacja gwiazdy idealnie podkreślała jej zgrabną figurę, a wiązania po bokach oraz na dekolcie tylko pobudzały wyobraźnię mężczyzn, którzy wręcz nie mogli oderwać od niej wzroku. Jak dowiedział się "Super Express", kreacja gwiazdy kosztowała prawie 50 tys.zł.

Artystka dała prawdziwe show. Na scenie zaprezentowała swój hitowy numer "Melodia ta". Publiczność w Sopocie śpiewa razem z nią i podziała świetne widowisko. "Dziękuję, że mogę być na tak pięknym festiwalu" - powiedziała artystka i zaśpiewała kolejny hit - "Fake Love".

Koniecznie zobaczcie zdjęcia ze wszystkimi stylizacjami Dody.

Sonda
W którym show powinna zasiąść Doda?
Listen on Spreaker.