Doda mocno o posiadaniu dzieci! Te słowa są już prawdziwym hitem sieci

i

Autor: AKPA Doda mocno o posiadaniu dzieci! Te słowa są już prawdziwym hitem sieci

Nie sztuką jest zrobić dziecko

Mocna wypowiedź Dody o posiadaniu dzieci, ludzie biją jej brawo! Te słowa są już prawdziwym hitem sieci

2022-11-29 19:05

Doda (38 l.) wielokrotnie mówiła o tym, że mimo presji społecznej, nie planuje zostać matką. Teraz udzieliła kolejnego wywiadu, w którym wypowiedziała się na temat kwestii posiadania potomstwa. Pod jej słowami podpisało się wielu internautów, którzy biją piosenkarce brawo. Jej wypowiedź stała się już prawdziwym hitem sieci. Przywodzi na myśl słynne przysłowie o tym, że "nie jest sztuką zrobić dziecko"...

Choć Doda wielokrotnie podkreślała, że nie chce mieć dzieci, to ten temat wciąż do niej wraca. Nie tylko fani, ale i dziennikarze dopytują o przyczyny takiej decyzji. Wielu internautów próbuje przekonać piosenkarkę do macierzyństwa pisząc w komentarzach, że "z dzieckiem byłoby jej do twarzy". Ten temat powrócił także w rozmowie z Karolem Paciorkiem z kanału "Imponderabilia". Doda szerzej wyjaśniła, dlaczego nie chce mieć dzieci. Piosenkarka wyjaśniła, że nie ma instynktu macierzyńskiego. Podzieliła się przy tym cenną uwagą dotyczącą posiadania potomstwa.

- Sama prokreacja czy urodzenie nie jest żadną sztuką. Sztuką jest wychowanie i później opieka nad osobą, by wychować ją na mądrą, kochaną osobę, a nie pier**lnąć laptopem czy telefonem i "zajmij się sobą" - mówi Doda.

Odniosła się także do komentarzy, które słyszała przy swoich partnerach.

- "Ładne będziecie mieli dzieci"... To nie jest torebka, żebyśmy mieli ładne dzieci i walnęli je w kąt, i wynajmiemy trzy niańki. To jest świadomy wybór pracy 24 godziny na dobę - wyznaje brutalnie szczerze.

- Wychowywanie dzieciaka to jest praca, ale nie może być tak przez matkę postrzegana. To poświęcenie ma wynikać z miłości i z chęci oddania siebie dla drugiej osoby. Ja tego instynktu nie mam, a dziecko na to zasługuje... - skwitowała Doda.

Zgadzacie się z nią?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają