Pogrążona w rozpaczy Magda Stępień KOMENTUJE ŚLUB Jakuba Rzeźniczaka. Dopiero co zmarł ich synek

i

Autor: Kadr z DDTVN/Instagram Pogrążona w rozpaczy Magda Stępień KOMENTUJE ŚLUB Jakuba Rzeźniczaka. Dopiero co zmarł ich synek

Mijają 4 miesiące od śmierci Oliwierka

Pogrążona w rozpaczy Magda Stępień KOMENTUJE ŚLUB Jakuba Rzeźniczaka. Dopiero co zmarł ich synek

2022-11-29 12:40

Magdalena Stępień nie może pogodzić się ze śmiercią rocznego synka. Oliwierek zmarł 27 lipca. Dwa dni po czwartej miesięcznicy jego odejścia do mediów dotarła wiadomość o ślubie jego taty. Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka pobrali się w bajkowych okolicznościach na plaży w Miami. Pogrążona w rozpaczy i żałobie Stępień skomentowała to w wyjątkowo gorzki sposób.

29 listopada do mediów dotarła wiadomość o tym, że Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub. Do sieci trafiły zdjęcia z tej ceremonii, która odbyła się 28 listopada, dzień po czwartej miesięcznicy śmierci rocznego synka piłkarza. Zakochana para powiedziała sobie "tak" w bajkowych okolicznościach na plaży wśród okazałych palm w Miami Beach.

Na piłkarza i jego nową, kolejną żonę spadła spora fala krytyki. Wielu internautów wprost pisze, że cztery miesiące od śmierci Oliwierka to zbyt krótko, by Jakub Rzeźniczak mógł stanąć przed ołtarzem. "Dopiero zmarło mu dziecko, a tu już impreza, wydekoltowane dziunie, baloniki, wesele??! Niesmaczne" - czytamy w komentarzu, pod którym podpisały się tysiące internautów.

Pojawiają się także przytyki związane ze zbiórkami pieniędzy na leczenie Oliwierka, w które Jakub Rzeźniczak nie chciał się angażować. Internauci zauważają, że piłkarza było stać na to, by teraz wziąć bajkowy ślub w Miami.

Po śmierci Oliwierka jego mama pogrążyła się w rozpaczy. Wraz z upływem czasu coraz śmielej mówi o swojej żałobie. W rozmowie z Ohme.pl wyznała, że jej życie skończyło się wraz z odejściem Oliwiera.

- Staram się jakoś egzystować. Jak pytasz mnie o moje codzienne życie, to trudno mi o nim opowiedzieć. Chodzę do sklepu, kupuję jedzenie, rano ubieram się i jakoś funkcjonuję. Ale to wszystko jest dla mnie bardziej egzystencją niż życiem. Gdyby nie znajomi, którzy wyciągają mnie na kawę, na obiad, to cały czas siedziałabym w domu. Nie potrafię teraz żyć, nie potrafię się cieszyć. Nawet jak na chwilę uśmiechnę się, to od razu przychodzą łzy, bo już go nie ma - mówiła Magdalena.

Po śmierci Oliwierka reporterka JastrzabPost spytała Stępień, jak obecnie wyglądają jej kontakty z Rzeźniczakiem. Magda stanowczo się od niego odcięła. 

- Nie mamy kontaktu. Tego kontaktu nie ma, nie było i nie będzie. Dla mnie to temat totalnie zamknięty. Chcę odchodzić od bycia kojarzoną z Kubą. Bardziej chce być kojarzona jako mama Oliwierka, która robi coś dobrego dla innych. Nie mogłam liczyć na jego wsparcie i nawet tego wsparcia nie potrzebowałam – skwitowała gorzko.

Teraz dziennikarka ponownie skontaktowała się z modelką i poprosiła ją o komentarz w związku ze ślubem Jakuba Rzeźniczaka i Pauliny Nowickiej.

- Nie rozmawiam o nich, oni mnie nie interesują tak, jak powiedziałam w poprzednim wywiadzie – powiedziała gorzko Magda.

Zobaczcie niżej zdjęcia z bajkowego ślubu Jakuba Rzeźniczaka i piszcie w komentarzach, co o nim myślicie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają