Doda nagrała wulgarnego TikToka. Internauci nie mogą uwierzyć

2021-10-05 9:43
Doda nagrała wulgarnego TikToka. Internauci nie mogą uwierzyć
Autor: AKPA Doda nagrała wulgarnego TikToka. Internauci nie mogą uwierzyć

Dorota Doda Rabczewska od lat jest w polskim show biznesie. Muzyka, aktorstwo, Instagram, a teraz... TikTok! Wielka gwiazda postanowiła opublikować nowe wideo na tej platformie. Ruchem warg naśladuje słowa z nagranego dźwięku, który kiedyś robił furorę w sieci. Doda nagrała naprawdę wulgarnego TikToka! Internauci nie mogą uwierzyć w to, co zrobiła wokalistka.

Doda nagrała wulgarnego TikToka. Wykorzystała do niego kultowe w świecie internetu nagranie znane od nazwą "Gdzie pieniądze są za las?!". W podłożonym pod nagranie dźwięku, kobieta awanturuje się przez telefon. Doda chwyciła więc słuchawkę i zaczęła ruszać ustawi zgodnie z tym, co mówi zdenerwowana staruszka: - Stachu? Stachu? Kto przytelefonie?! - słyszymy. Dalej pada mnóstwo wulgaryzmów: - Ku**a jego mać, po co on tam pojechał do centrali, mój las wyciąć, po mojem chodził, moje pieniądze zabrał! Doda robi miny i udaje zdenerwowaną, co możecie zobaczyć na nagraniu niżej. Prezentujemy też pełną wersję nagrania. Internauci nie mogą uwierzyć w to, że Doda nagrała właśnie takiego TikToka. Piszą:

- Dwadzieścia lat ten tekst ma, chyba nic nowego już nie wymyślą

- Powrót do przeszłości. Więcej takich prosimy

- To nigdy się nie starzeje

- Boże, jakie to stare!

- Trochę boomerskie

- Tego się nie spodziewałem, grunt to poczucie humoru, ale inne

TikTok pod galerią: Doda znalazła ukojenie

Sonda
Znacie to nagranie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE