Doda ostrzega rodziców niepełnoletnich przed Instagramem: „To jedna wielka wylęgarnia prostytucji”

2021-10-17 11:21
Doda
Autor: Instagram @dodaqueen Doda

Dorota Rabczewska-Stępień jest w stu procentach zaangażowana w produkcję filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Z tego powodu szczegółowo zapoznała się z badaniami na temat zaangażowania młodzieży w prostytucję. Za największe zagrożenie w tym zakresie, Doda uznała media społecznościowe. Wyznała, że co 4. nastolatek i nastolatka miały kontakt z prostytucją lub sprzedawaniem nagich zdjęć w wiadomościach na Instagramie.

Doda i Emil Stępień podjęli się wyzwania ekranizacji książki Piotra Krysiaka „Dziewczyny z Dubaju”. Film ma poruszać kontrowersyjny temat związany z podejmowaniem pracy seksualnej za granicą przez polskie modelki i celebrytki. Pomysł opisania tego istotnego tematu był natchniony tzw. dubajską seksaferą, w ramach której polskie modelki wyjeżdżały do Dubaju w celach zarobkowych. Ich praca miała polegać na zaspokajaniu potrzeb seksualnych bogatych szejków. Informacja o rozpoczęciu pracy nad filmem ponoć zaniepokoiła niektóre polskie celebrytki. Czy produkcja „Dziewczyny z Dubaju” faktycznie ujawni sekrety polskich gwiazd?

Zobacz wyżej GALERIĘ: Dziewczyny z Dubaju - zdjęcia z filmu

Doda ostrzega przed Instagramem

Dorota Rabczewska-Stępień nie ukrywa, że przygotowując się do nagrania filmu „Dziewczyny z Dubaju” zrobiła wnikliwy research. W ostatnim wywiadzie Doda tłumaczy, jak wielka jest skala problemu dotyczącego prostytucji, również wśród nieletnich. Wokalistka twierdzi, że co 4. nastolatek i nastolatka za pośrednictwem Instagrama miał kontakt z prostytucją lub sprzedawaniem swoich nagich zdjęć w wiadomościach prywatnych.

Najpierw Doda, teraz obce kobiety. Emil Stępień obraża je na Instagramie. Nie uwierzycie, co im napisał

Zrobiliśmy badania i choćby z tego względu ten film jest tak bardzo ważny (…) Jest to łatwy pieniądz, więc nieletnia prostytucja rośnie w siłę dzięki temu. Rodzice sobie nie zdają sprawy, że co czwarty nastolatek i nastolatka już miały kontakt z prostytucją, czy też ze sprzedawaniem swoich nagich zdjęć w prywatnych wiadomościach na Instagramie - wyznała Dorota Rebczewska-Stępień w rozmowie z Plejadą

Film „Dziewczyny z Dubaju” obrazuje historie, które miały miejsce w latach 2001-2010. Doda uważa, że obecnie problem związany z prostytucją wśród niepełnoletnich osób nasilił się z powodu popularności mediów społecznościowych.

„Jest Instagram, są social media, gdzie to jest tak naprawdę jedna wielka wylęgarnia prostytucji" - przyznała

Producentka „Dziewczyn z Dubaju” uważa, że na film powinny przyjść matki z dziećmi, aby w ten sposób ostrzec ich przez realnym zagrożeniem. Na pytanie o to, czy film powinien być wyświetlany w szkołach średnich artystka odparła:

"Film jest erotyczny. Nie powinien być wyświetlany jak "Pan Tadeusz". Podejrzewam, że nauczycieli biologii byłyby zachwycone, natomiast katechetki prawdopodobnie mogłyby paść na zawał. Myślę, że gorsze rzeczy widzą w swoich telefonach" 

Sonda
Czy Doda wciąż jest symbolem seksu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE