Doda po raz pierwszy pokazała twarz partnera! Plotki okazały się prawdą

2022-11-24 9:57

O życiu miłosnym Dody (38 l.) jest głośno od pewnego czasu. Gwiazda wzięła udział w programie randkowym "Doda. 12 kroków do miłości", w którym spotkała się z dwunastoma potencjalnymi kandydatami na partnera. Niestety, nie wybrała żadnego z nich. Od czasu nagrań wiele się zmieniło, bo, jak zdradziła, jest zakochana! Doda po raz pierwszy pokazała twarz ukochanego na zdjęciu z Wietnamu.

Doda po raz pierwszy pokazała twarz partnera!

i

Autor: AKPA/Piętka

O życiu uczuciowym Dody jest głośno już od pewnego czasu. Piosenkarka niedawno zakończyła swój program "Doda. 12 kroków do miłości", w którym spotkała się z dwunastoma mężczyznami, wybranymi dla niej przez profilerów. Niestety, żaden kandydat ostatecznie nie zdobył jej serca. Odcinki programu nagrywane były latem i od tego czasu wiele się zmieniło. Jesienią Doda ponownie spotkała się z programowym psychologiem, Leszkiem Mellibrudą. Pod koniec rozmowy wyznała mu, że jest zakochana! Nie chodziło jednak o żadnego z kandydatów, tylko o mężczyznę, którego poznała wcześniej. Uczucie między nimi miało narodzić się po programie. 

Wtedy Doda nie zdradziła, kim jest jej ukochany. W teledysku do jej najnowszego utworu "Wodospady" pojawia się za to w towarzystwie przystojnego mężczyzny. Media już wtedy spekulowały, że jest nim Dariusz Pachut, były partner Doroty Gardias. To właśnie on miał podbić serce Dody.

Doda w końcu pokazała twarz ukochanego!

Doda wypoczywa obecnie na malowniczej wyspie Phu Quoc w Wietnamie. Gwiazda nie wybrała się tam jednak sama, lecz w towarzystwie wspomnianego już Dariusza Pachuta! Plotki okazały się prawdą. Piosenkarka po raz pierwszy opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać go w całej okazałości. To jednak nie wszystko, bo na jednej z relacji mężczyzna mówi do niej: "Pięknie wyglądasz, skarbie"!

Cieszymy się szczęściem Dody i kibicujemy jej związkowi!

Zobaczcie ich zdjęcia w naszej galerii!

Sonda
Obserwujesz Dodę w mediach społecznościowych?
Nasi Partnerzy polecają