Doda rzuciła ukochanego

i

Autor: instagram

Sensacja!

Doda zerwała z Pachutem i już trafiła w objęcia innego mężczyzny! To słynny gwiazdor!

2023-08-09 10:21

Doda i Dariusz Pachut rozstali się. Z ustaleń "Super Expressu" wynika, że to Dorota Rabczewska miała zakończyć ten związek. Tymczasem, dosyć niespodziewanie, w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie, na którym Doda jest już w objęciach innego mężczyzny! Wiemy, kim jest ten tajemniczy przystojniak. To słynny gwiazdor. O co tu chodzi?! Wyjaśniamy.

Doda i Dariusz Pachut wydawali się parą idealną. W mediach społecznościowych aż biła od nich miłość, a ludzie kibicowali temu związkowi, bo liczyli na to, że Dorota Rabczewska wreszcie znajdzie szczęście w ramionach tego silnego sportowca. Niestety, związek nie przetrwał próby czasu. "Super Express" ustalił, że to Doda miała zerwać z Pachutem. Jednym z powodów miały być ograniczenia, jakie były już ukochany nakładał na jej projekty zawodowe. Tymczasem w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie, na którym widać Dodę w ramionach innego mężczyzny! Wiemy nawet, kim jest ten tajemniczy przystojniak. Fani zresztą też domyślili się po jego charakterystycznych tatuażach. To słynny gwiazdor!

Doda zerwała z Pachutem i już trafiła w objęcia innego mężczyzny! To słynny gwiazdor!

Na zdjęciu, które Doda wrzuciła na Instagrama, jest ona wtulona w znanego i lubianego rapera o pseudonimie Smolasty. Innymi słowy, jest to Norbert Smoliński. Ale uspokajamy, że nie chodzi tu raczej o miłosne zobowiązania (choć nigdy nie wiadomo), a raczej o pracę: Doda zapowiada bowiem, że 10 sierpnia fani mogą spodziewać się niespodzianki. Doda współpracuje bowiem ze Smolastym przy nowej piosence i teledysku! Ten duet rozwali polski internet. Zresztą prace przy tym projekcie miały być też jednym z powodów, dla którego Rabczewska rozstała się z Pachutem. Tym bardziej jesteśmy ciekawi, co takiego się tam zadzieje. Dowiemy się już w czwartek, 10 sierpnia.

Galeria zdjęć: Doda rzuciła ukochanego

Sonda
Będziesz oglądać program "Doda. Dream show"?
Doda na ramówce polsatu