Dominika Gwit i żona Kurzajewskiego zaliczyły mega wpadki: Wygląda pani okropnie [ZDJĘCIA]

2018-09-27 9:56

W środę w Warszawie odbył się pokaz mody Marty Banaszek, w którym kreacje prezentowały modelki różnych gabarytów. Na imprezie obecna była m.in. Dominika Gwit - Dunaszewska (30 l.). Aktorka na salonach pojawiła się w żółtej sukience, w której nie wyglądała korzystnie. Wpadkę na "ściance" zaliczyła także Paulina Smaszcz-Kurzajewska (45 l.), która nie dopracowała makijażu, przez co na jej twarzy widoczne były białe plamy.

Na pokazie Marty Banaszek pojawiły się także: wydekoltowana Agnieszka Mrozińska ("Barwy szczęścia") i Laura Samojłowicz. Jednak największe zainteresowanie budziła Dominika Gwit. Pulchna aktorka miała na sobie żółtą kreację marki Mario Menezi. Taki dobór sukni doradził jej stylista Kamil Moszczyński. Wiele osób skrytykowało wybór Gwit. Internauci stwierdzili, że kreacja ją tylko poszerza. Oberwało się także styliście

- "Przepraszam nie mam nic do xl ale ten wściekły kolor i ten krój tylko poszerza Poprostu katastrofa", "Bardzo cenię Twoje dążenia i podejście do życia, ale tym razem projektant/stylista mocno Cię skrzywdził. Kolor sukienki świetny...i byloby na tyle. Ramiona wystrzeliły w kosmos (są gigantyczne optycznie), falda materialu na brzuchu wygląda jakby nadmiar w tym miejscu wylewal się na kolana.", "Wybacz, ale koles zrobil z Ciebie ptaka z ulicy sezamkowej. Straszne... +40kg... sama bys sie lepiej ubrala.", "O rany boskie co Ty masz ja sobie?? Plandeke od Żuka??", "Wygląda pani okropnie ......I temu nie da się zaprzeczyć...ale jak się pani w tym czuję to inna sprawa jeżeli dobrze to TO jest chyba najważniejsze" - to tylko niektóre z negatywnych komentarzy na Instagramie pod zdjęciem Gwit.

Wpadkę na salonach zaliczyła także Paulina Smaszcz-Kurzajewska. Żona dziennikarza sportowego Macieja Kurzajewskiego pojawiła się z widocznymi białymi plamami na twarzy. Wszystko wyglądało jak ślady od okularów przeciwsłonecznych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany