Dominika Gwit kusi ciałem na wakacjach. Postawiła na aktywny wypoczynek

2022-07-29 11:16

Dominika Gwit (34 l.) uwielbia wakacje, gdy może w końcu odpocząć od zawodowych zobowiązań i jednocześnie pochwalić się swoim ciałem. Mimo że celebrytka nie nosi rozmiaru 36, chętnie pozuje w letnich strojach. Teraz pokazała, jak aktywnie spędza urlop.

Dominika Gwit

i

Autor: Akpa Dominika Gwit

Dominika Gwit zdobyła popularność dzięki grze z serialu "Singielka". Później pojawiała się w innych produkcjach, a wkrótce zobaczymy ją w trzech nowych filmach i serialu "Swaci". Aktorka ma więc sporo zobowiązań zawodowych, znalazła jednak chwilę, żeby wybrać się na zasłużony urlop. Dominika pochwaliła się, jak spędza czas na Kaszubach. Jednocześnie celebrytka chętnie pozuje w strojach kąpielowych. Ostatnio mogliśmy ją podziwiać, jak wskakuje na swojego ulubionego różowego flaminga. Jak sama podkreśla, to że jest osobą z nadwagą nie sprawia, że ma się zamknąć w domu i ukrywać przed światem. 

Blogosfera czyta i poleca: @dominikagwit o książce „Nigdy nas tu nie było”, Andrei Bartz

Dominika Gwit tak wygląda na wakacjach

Dominika Gwit ma świadomość, że daleko jej do modelek z wybiegów. Aktorka jednak stara się pokazać, że mimo nadwagi można korzystać z życia i czerpać z niego pełnymi garściami.  "W związku z tym, że jestem gruba mam się zamknąć w domu, nie pokazywać nikomu, bo ktoś sobie pomyśli, że co, że jestem... gruba?! No jestem! I doskonale o tym wiem! I w du*ie to mam! Znam siebie i siebie kocham", napisała kiedyś na Instagramie. Dlatego Gwit nie wstydzi się pokazać w stroju kąpielowym. Tym bardziej, że właśnie relaksuje się na Kaszubach. Celebrytka pochwaliła się, że nie tylko spędza czas na braniu słonecznych kąpieli, ale też stawia na aktywny wypoczynek. Tym razem zdecydowała się popływać kajakiem, co pokazała na swoim Instagramie:

Sonda
Też lubisz aktywnie spędzać urlop?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki